Великодній благодійний ярмарокАкція «Чисті руки»Акція «Чисті руки»Соціальний проєкт "BRAMA""Великодній кошик"   «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам`ять»Міста Героїв. Перемоги України у війніТематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"

3 бер. 2017

Матусине свято у 1-г класі

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня.

Конкурс "Кобзарева зоря"

2 березня 2017 року у центральній міській бібліотеці відбувся конкурс читців-декламаторів творів Тараса Григоровича Шевченка

ВІТАЄМО!!!

ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ ВИХОВАНЦІВ ГУРТКА "ЛІСОВИКИ-ДЕНДРОЛОГИ" ТА ЇХ КЕРІВНИКІВ ЗЛОЧЕВСЬКУ Н.О. і ПИЛИПЧУК Н.М. ЗА ІІ МІСЦЕ В ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ТРУДОВОЇ АКЦІЇ "ЛІСИ ДЛЯ НАЩАДКІВ", А ТАКОЖ ВІТАЄМО СМОЛУ ДАР'Ю УЧЕНИЦЮ 7-Б КЛАСУ ЗА ІІ МІСЦЕ В ОБЛАСНОСУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ "УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР".
26 лют. 2017

Яскрава Масляна у Білій Церкві

25.02.17 року в парку Т.Г. Шевченка продовжились заходи присвячені проводам зими. Лідери учнівського самоврядування кожної школи власноруч виготовляли весняні пташки та писали листи на Схід України з побажаннями миру та добра, а також підготували для жителів міста розважальну програму. Учні БЗШ №17 не залишилися осторонь і стали активними учасниками дійства.
24 лют. 2017

Поділись теплом

Упродовж тижня з 20 по 24 лютого учні БЗШ №17 із підручних матеріалів виготовляли свої пташки-веснянки, писали листи-побажання, щоб 25 лютого принести саморобки та листи в парк ім. Шевченка, прикрасити ними «Дерево весни» та поділитись теплом із оточуючими. Ми віримо, що весна й добро переможуть!

Навчально-методичне консультування в БЗШ № 17

21.02.2017 в БЗШ І-ІІІ ступенів №17 було проведено навчально-методичне консультування вчителем французької мови Шулдиком С.І.

Міжнародний день мов

21 лютого міжнародний день мов. Учні 3-А клсу провели виховний захід, присвячений цій події. Розказували вірші та прислів'я про рідну мову.
15 лют. 2017

ЗНАЙОМСТВО З ДИТЯЧОЮ ПОЕТЕСОЮ ТЕТЯНОЮ ПАКАЛЮК

14 лютого 2017 року в актовому залі школи відбулася зустріч із сучасною дитячою письменницею з Чернігова

До дня всіх закоханих

Працівники книгозбірні №4 ЦБС ознайомили десятикласників з історією виникнення свята та святкування його в різних країнах.

Зустріч з поетесою

Зустріч з сучасною українською поетесою Тетяною Пакалюк

3 бер. 2017

Матусине свято у 1-г класі

Конкурс "Кобзарева зоря"

ВІТАЄМО!!!

26 лют. 2017

Яскрава Масляна у Білій Церкві

24 лют. 2017

Поділись теплом

Навчально-методичне консультування в БЗШ № 17

Міжнародний день мов

15 лют. 2017

ЗНАЙОМСТВО З ДИТЯЧОЮ ПОЕТЕСОЮ ТЕТЯНОЮ ПАКАЛЮК

До дня всіх закоханих

Зустріч з поетесою

Зустріч з сучасною українською поетесою Тетяною Пакалюк

6 трав. 2024
Великодній благодійний ярмарок
Великодній благодійний ярмарок З 30.04.2024 року по 03.05.2024 року на першому поверсі ліцею № 17 відбувся Великодній благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Доброчинна подія об'єднала вчителів, учнів та батьків. Класні колективи 1-11-х класів старанно готували різноманітні солодощі і смаколики. Кожен клас активно брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, а й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників.
3 трав. 2024
Акція «Чисті руки»
02.05 був проведений виховний захід у 5-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією що до правильного миття рук. Діти повторили все на практиці.
30 квіт. 2024
Акція «Чисті руки»
30.04 був проведений виховний захід у 9-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією щодо правильного миття рук.