Великодній благодійний ярмарокАкція «Чисті руки»Акція «Чисті руки»Соціальний проєкт "BRAMA""Великодній кошик"   «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам`ять»Міста Героїв. Перемоги України у війніТематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"

Акція "Запали свічку"

О 16:00 год. оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання, після чого по всій Україні відбувається акція «Запали свічку».
25 лист. 2016

Долучаймося до акції "Хай ангел в день святого Миколая вас від біди і зла оберігає"!

АКЦІЯ ТРИВАЄ ДО 15 ГРУДНЯ
24 лист. 2016

У БЗШ №17 у рамках Всеукраїнської акції «16 днів без насилля» правозахисним клубом «Феміда» пройшов флешмоб «Насиллю- Ні».

У ньому взяли участь учні 11-х, 9-х, та 7-го класу.
22 лист. 2016

Виховна година пам’яті «Схилімо голови в скорботі»

22 листопада пройшла година пам’яті «Схилімо голови в скорботі» до Дня пам’яті жертв Голодомору, щорічного національного пам'ятного дня в Україні, що припадає на четверту суботу листопада, для учнів 6-А, 7-А,Б,В та 5-Б класів.

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 14 по 20 листопада у школі був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху. У рамках Тижня відбувся шкільний етап конкурсу малюнків «Безпека дорожнього руху».

Перемога!!!

Вітаємо учня 7-А класу САРАЖИНСЬКОГО БОГДАНА з перемогою на ІІ етапі мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка та керівника СОВЕНКО ВІРУ ВІТАЛІЇВНУ
19 лист. 2016

Екскурсія до музею ялинкових іграшок

Екскурсія учнів 2 - В та 4 - А класу до музею ялинкових іграшок
18 лист. 2016

Весела зима!

На уроці фізкультури.

Вітаємо!!!

Вітаємо учня 11-Б класу Малишко Вячеслава - призера ІІ етапу ВСУО з технічної праці (ІІ місце) та керівника Ганського В.І.

Нетрадиційний урок

Прогулятися засніженим майданчиком, що може бути краще? Звісно ж розмалювати білий сніжок різними фарбами.

Акція "Запали свічку"

АКЦІЯ ТРИВАЄ ДО 15 ГРУДНЯ
24 лист. 2016

У ньому взяли участь учні 11-х, 9-х, та 7-го класу.
22 лист. 2016

Виховна година пам’яті «Схилімо голови в скорботі»

Тиждень безпеки дорожнього руху

Перемога!!!

19 лист. 2016

Екскурсія до музею ялинкових іграшок

Екскурсія учнів 2 - В та 4 - А класу до музею ялинкових іграшок
18 лист. 2016

Весела зима!

На уроці фізкультури.

Вітаємо!!!

Нетрадиційний урок

6 трав. 2024
Великодній благодійний ярмарок
Великодній благодійний ярмарок З 30.04.2024 року по 03.05.2024 року на першому поверсі ліцею № 17 відбувся Великодній благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Доброчинна подія об'єднала вчителів, учнів та батьків. Класні колективи 1-11-х класів старанно готували різноманітні солодощі і смаколики. Кожен клас активно брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, а й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників.
3 трав. 2024
Акція «Чисті руки»
02.05 був проведений виховний захід у 5-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією що до правильного миття рук. Діти повторили все на практиці.
30 квіт. 2024
Акція «Чисті руки»
30.04 був проведений виховний захід у 9-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією щодо правильного миття рук.