Рівень навчальних досягнень учнів школи за 2022-2023 навчальний рік

Шевченко Марія - 8-Г клас - ІІ місце у ІІ етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім П.Яцика (кер. Денисюк Н.В.)

Комісарук Анастасія - 11 клас - ІІ місце у ІІ етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім П.Яцика (кер. Слаква О.М.)

Комісарук Анастасія - 11 клас - І місце у ІІ етапі ВСУО з української мови та літератури (кер. Слаква О.М.)

Руденко Вероніка- 11 клас - І місце у ІІ етапі ВСУО з екології  (кер. Семененко Л.Є.)

Резнік Денис - 8 клас - ІІІ місце у ІІ етапі ВСУО з англійської мови  (кер. Олейніченко Т.М.)

Сидоренко Софія - 9-В клас - ІІІ місце  у ІІ етапі ВСУО з хімії  (кер. Шаповал О.Г.)

Попелянець Анатолій - 8-Г клас - ІІІ місце у ІІ етапі ВСУО з географії (кер. Злочевська Н.О.)

Руденко Вероніка - 11 клас - ІІІ місце у ІІ етапі ВСУО з географії  (кер. Совенко В.В.)

Сидоренко Софія - 9-В клас - І місце  у ІІ етапі ВСУО з правознавства  (кер. Дячук Л.М.)

Комісарук Анастасія - 11 клас - ІІ місце у ІІ етапі ВСУО з правознавства (кер. Дячук Л.М.)

Команда математиків - ІІІ місце в математичному брейн-ринзі (кер. Митрофанова О.Л.)

І місце у виставці-конкурсі "Український сувенір" (кер. Ткач Н.М.)

Семененко Олександра -10-А клас -  ІІІ місце у міському етапі обласного фестивалю театральнихї колективів "Театральні обрії" (кер. Денисюк Н.В.)

Семененко Олександра - 10-А клас - ІІ місце у онлайн-конкурсі до дня української писемності та мови (кер. Денисюк Н.В.)

Жук Марія.- ІІІ місце -  4-Г клас -  у конкурсі "Паперова країна" (кер. Сорока О.М.)

Новохацька Валерія.- І місце -  4-Г клас -  у конкурсі "Паперова країна" (кер. Сорока О.М.)

Людвенко Поліна- І місце -  4-Г клас -  у конкурсі "Паперова країна" (кер. Сорока О.М.)

Рій "Громовиця" - І місце - у територіальному етапі "Відун"  онлайн вікторина) (кер. Ольховська Л.В.)

Борщ Оксана - 10-Б - ІІІ місце у конкурсі "Новорічна композиція" у номінації "Сюжетна композиція" (кер. Борщ А.А.)

Мітлицький Дмитро - 5  -  ІІ місце у конкурсі "Новорічна композиція" у номінації "Новорічний подарунок" (кер. Мітлицька В.В.)

Нечипоренко Тетяна - .......ІІІ  місце - у конкурсі "Вітальна листівка" (кер. ........

Лінчевський Назар - 10-А - ІІІ місце у міському конкурсі "Козацька доблесть" (кер.Дячук Л.М.)

"Музичний сонях"

"Обєднаймося ж брати мої"     (кер. Піщанська-Троцька В.А.)

Рій "Громовиця" - ІІІ місце - у територіальному етапі військово=-патріотичної гри "Відун"  (топографія) (кер. Совенко В.В.)

Рій "Громовиця" - ІІІ місце - у територіальному етапі військово=-патріотичної гри "Відун"  (стрільба) (кер. Ольховська Л.В.)

Рій "Громовиця" - І місце - у територіальному етапі військово=-патріотичної гри "Відун"  (тактична медицина) (кер. Кутова А.Ю.)

Волянська Карина - 10-А - І місце - у конкурсі фотоаматорів "Юний екоблогер. Вулицями рідного міста"

Волянська Карина - 10-А - ............у фотоквесті "GREEN garden" до дня любові до дерев

Свято до Шевченківськиї днів

Семененко Олександра - 10-А - гран-прі у конкурсі "Борітеся -  поборите" (кер. Денисюк Н.В.)

Котік Вікторія  -  7-А клас - І місце  у екочеленжі "Створи свій етностиль" (керівн. Олейніченко Т.М.)

Приходько Катерина - 1-Г клас - ІІІ місце у міському конкурсі читців-декламаторів "Слово про Україну"  присвячений дню Захисника України (кер. Миронова Л.П.)

Мітлицький Дмитро - 5-В клас - І місце у міському конкурсі "Відкитій першості з авіамодельного спорту на дальність польоту у класі. Кімнатні моделі" (кер. Мітлицька В.В.)

Капран Даря - 5-А клас - І І місце у міському конкурсі "Відкитій першості з авіамодельного спорту на дальність польоту у класі. Кімнатні моделі" (кер. Мітлицька В.В.)

Петренко Карина - 5-А клас - ІІІ місце у міському конкурсі "Відкитій першості з авіамодельного спорту на дальність польоту у класі. Кімнатні моделі" (кер. Мітлицька В.В.)

Команда знавців української мови - 8-Г клас - ІІІ місце за участь у міському конкурсі "Говоріми соловїною" (кер. Денисюк Н.В.)

Семененко Олександра - 10-Б клас - І місце у міському конкурсі "Зачарй мене розмовою українською мовою" (кер. Денисюк Н.В.)