2011-2012
Учні школи приймали участьу міському конкурсі читців поезії Ліни Костенко. Переможцем конкурсу у відповідній віковій категорії стала учениця 8-Б класу СКРИПЧЕНКО ЮЛІЯ (І місце). Нових перемог!!!
Учні школи приймали участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу малюнків та фото "Моя сімя за безпеку дорожнього руху". Призерами стали:
ДЯДЕНКО НАТАЛІЯ - учениця 11-А класу - ІІІ місце в конкурсі малюнків;
КУЗНЄЦОВА АННА - - ІІ місце в конкурсі фотографій.
бажаємо нових перемог!!!
Учні школи приймали участь в обласному поетичному конкурсі "Зерна доброти". Призерами стали:
БЕЗПЕЧНА СОФІЯ - учениця 3-В класу - ІІІ місце;
ДІДЕНКО МАРИНА - учениця 8-Б класу - ІІІ місце;
ПЛЄШАКОВ ОЛЕКСІЙ - учень 10-А класу - ІІІ місце.
Вітаємо з перемогою. Нових успіхів на творчій ниві.
Так тримати!!!
Вітаємо призерів міського конкурсу юних вокалістів "Музичний сонях"
БИЧЕК ВІКТОРІЮ - ученицю 9-В класу за ІІІ місце з піснею "Оревуар"
РЯБІНІНУ ІРИНУ - ученицю 3-Б класу за ІІІ місце з піснею "Матроси"
Вітаємо з перемогою у районному конкурсі "Різдвяна зіронька" ученицю 9-В класу БИЧЕК ВІКТОРІЮ
БИЧЕК ВІКТОРІЮ - ученицю 9-В класу за ІІІ місце з піснею "Оревуар"
РЯБІНІНУ ІРИНУ - ученицю 3-Б класу за ІІІ місце з піснею "Матроси"
Вітаємо з перемогою у районному конкурсі "Різдвяна зіронька" ученицю 9-В класу БИЧЕК ВІКТОРІЮ
Черниш Олена Миколаївна - переможець міського етапу конкурсу "Вчитель року - 2012"
Перша 50-ка в списку учнів школи у загальному рейтингу
за І семестр 2011-2012 навчального рокуМісце
в рейтингу
в рейтингу
ПІБ учня Клас Середній бал
1. Грищенко Анна 11-Б 10,62
2. Шпильовий Роман 5-В 10,6
3. Боженко Богдан 5-Б 10,5
4. Каспрова Софія 11-Б 10,3
1. Грищенко Анна 11-Б 10,62
2. Шпильовий Роман 5-В 10,6
3. Боженко Богдан 5-Б 10,5
4. Каспрова Софія 11-Б 10,3
5. Москаленко Катерина 5-А 10,3
6. Костенко Дмитро 5-Б 10,27
7. Бондаренко Олександр 7-Б 10,22
8. Мількевич Валерій 6-В 10,21
6. Костенко Дмитро 5-Б 10,27
7. Бондаренко Олександр 7-Б 10,22
8. Мількевич Валерій 6-В 10,21
9. Фурдецький Валентин - 5-А - 10,2
10. Хоменко Антон 11-Б 10,15
11.Мацюченко Олександр 11-Б 10,14
12. Михайлюк Яна 7-Б 10,13
13. Міщенко Ольга 7-Б 10,12
14. Сломчинський Назар 9-Б 10,1
15. Мітлицька Ірина 7-Б 10,0
16. Коптіла Єлизавета 6-В 9,93
10. Хоменко Антон 11-Б 10,15
11.Мацюченко Олександр 11-Б 10,14
12. Михайлюк Яна 7-Б 10,13
13. Міщенко Ольга 7-Б 10,12
14. Сломчинський Назар 9-Б 10,1
15. Мітлицька Ірина 7-Б 10,0
16. Коптіла Єлизавета 6-В 9,93
17. Іваніцький Богдан - 5-А - 9,93
18. Проценко Марія - 5-А - 9,93
19. Вівчарик Лілія 6-В 9,92
20. Степаненко Єлизавета 6-А 9,91
21. Скиба Жанна 5-Б 9,87
22. Желонкіна Юлія 11-Б 9,82
23. Савела Вероніка 6-Б 9,81
24. Каспров Веніамін 6-Б 9,72
25. Кабула Ростислав 5-В 9,71
26. Чумак Юлія 5-В 9,64
27. Малишко Вячеслав 6-Б 9,63
28. Шпильова Катерина 11-В 9,61
29. Головченко Софія 5-Б 9,53
30. Мацкевич Олександр 6-В 9,52
31. Бабич Богдан 5-В 9,45
32. Тофанюк Олександр 8-А 9,44
33. Моцар Ірина 6-В 9,43
34. Червінська Олександра 6-Б 9,42
35. Моторна Оля 11-Б 9,41
36. Розуменко Світлана 9-В 9,34
37. Каспрова Марія 8-А 9,33
38. Хільченко Віктор 7-В 9,32
39. Кунакова Оксана 7-Б 9,31
40. Гетман Валерія 8-Б 9,29
41. Тесенчук Антон 9-Б 9,26
42. Новохацька Анна 9-В 9,24
43. Бичек Вікторія 6-А 9,22
44. Бацак Андрій 5-В 9,14
45. Дяченко Наталія 11-В 9,13
46. Кункова Анна 10-Б 9,12
47. Стаднік Зоя 7-Б 9,11
48. Дарощенко Андрій 6-В 9,1
49. Шиманський Владислав 11-Б 9,1
19. Вівчарик Лілія 6-В 9,92
20. Степаненко Єлизавета 6-А 9,91
21. Скиба Жанна 5-Б 9,87
22. Желонкіна Юлія 11-Б 9,82
23. Савела Вероніка 6-Б 9,81
24. Каспров Веніамін 6-Б 9,72
25. Кабула Ростислав 5-В 9,71
26. Чумак Юлія 5-В 9,64
27. Малишко Вячеслав 6-Б 9,63
28. Шпильова Катерина 11-В 9,61
29. Головченко Софія 5-Б 9,53
30. Мацкевич Олександр 6-В 9,52
31. Бабич Богдан 5-В 9,45
32. Тофанюк Олександр 8-А 9,44
33. Моцар Ірина 6-В 9,43
34. Червінська Олександра 6-Б 9,42
35. Моторна Оля 11-Б 9,41
36. Розуменко Світлана 9-В 9,34
37. Каспрова Марія 8-А 9,33
38. Хільченко Віктор 7-В 9,32
39. Кунакова Оксана 7-Б 9,31
40. Гетман Валерія 8-Б 9,29
41. Тесенчук Антон 9-Б 9,26
42. Новохацька Анна 9-В 9,24
43. Бичек Вікторія 6-А 9,22
44. Бацак Андрій 5-В 9,14
45. Дяченко Наталія 11-В 9,13
46. Кункова Анна 10-Б 9,12
47. Стаднік Зоя 7-Б 9,11
48. Дарощенко Андрій 6-В 9,1
49. Шиманський Владислав 11-Б 9,1
50. Скорба Аделіна - 5-А - 9,1
Переможці ІІ етапу ВСУО з базових дисциплін
Хоменка Антон - учня 11-Б класу - ІІ місце з екології та ІІІ місце з астрономії;
Грищенко Анна - ученицю 11-Б класу - ІІ місце з педагогіки та психології
Мацюченка Олександр - учня 11-Б класу - ІІІ місце з хімії;
Савчук Ангеліна - ученицю 11-Б класу - ІІ місце з французької мови;
Каспрова Софія - ученицю 11-Б класу - ІІ місце з географії;
Мартинчук Олег - учня 8-В класу - ІІІ місце з хімії та ІІІ місце з географії;
Міщенко Ольга - ученицю 7-Б класу - ІІІ місце з географії
Грищенко Анна - ученицю 11-Б класу - ІІ місце з педагогіки та психології
Мацюченка Олександр - учня 11-Б класу - ІІІ місце з хімії;
Савчук Ангеліна - ученицю 11-Б класу - ІІ місце з французької мови;
Каспрова Софія - ученицю 11-Б класу - ІІ місце з географії;
Мартинчук Олег - учня 8-В класу - ІІІ місце з хімії та ІІІ місце з географії;
Міщенко Ольга - ученицю 7-Б класу - ІІІ місце з географії
Перуможці та призери конкурсу присвяченого Шевченківським дням
Номінація "Література" - Плєшаков Олексій - 10-А клас
Номінація "Історія України та державотворення" - Каспрова Софія - 11-Б клас
Номінація "Декоративно-прикладне мистецтво" - Шаренко Карина - 8-Б клас