2015-2016

Шкільний театральний гурток - І місце у міському конкурсі "Книги - ювіляри" номінація "Театральна майстерність" (5-А  клас - Погоріла Єлизавета, Кукурудз Анна, Редченко Михайло, Миронова Владислава, кер. Ольховська Л.В.) (А.Н.Толстой "Пригоди Буратіно" - 80 років)

Команда математиків і фізиків - І місце у міському турнірі юних математиків і фізиків (Шпильовий Роман, Костенко Дмитро, Чумак Юлія, Фурдецький Валентин, Тарасов Владислав) (кер. Митрофанова О.Л.)

Глабчук Анна- 1-В клас - І місце  у конкурсі "Вітальна листівка"  (міський етап) (кер. Карпенко Т.В.)

Розгон Матвій  - 3-Г клас - ІІ місце  у конкурсі "Вітальна листівка"  (міський етап) (кер. Чуприна В.М.)

Ткач Н.М.  - ІІІ місце  у Всеукраїнському конкурсі "Обєднаймося ж, брати мої!" , номінація "Декоративно-ужиткове мистецтво")  (міський етап)

Піщанська-Троцька В.А. - ІІ місце  у Всеукраїнському конкурсі "Обєднаймося ж, брати мої!" , номінація "Декоративно-ужиткове мистецтво"(міський етап)

Борщ А.А.  - І місце  у Всеукраїнському конкурсі "Український сувенір" (міський етап)

Левадна Павліна - 11-А клас -ІІ місце  у Всеукраїнській новорічно-різдвяній виставці "Новорічна композиція"  (міський етап) (кер. Волошина М.А.)

Загін "Юні лісівники"  - ІІІ місце  у Всеукраїнській акції "Ліси для нащадків"  (міський етап) (кер. Злочевська Н.О., Пилипчук Н.М.)

Костенко Дмитро - 9-Б клас -ІІ місце  у фотоконкурсі "Моя Україно!" (міський етап) (кер. Пилипенко Н.М.)

Чумак Юлія - 9-Б клас -ІІІ місце  у конкурсі "Неосяжна моя, Україно!" (міський етап)

Білокінь Марія - 8-А клас - ІІІ місце на ІІ етапі  ХVІ Міжнародного  конкурсу з української мови ім. Петра Яцика  (Совенко В.В.)

Лисенко Вікторія - 7-В клас - ІІІ місце на ІІ етапі  ХVІ Міжнародного  конкурсу з української мови ім. Петра Яцика  (кер. Денисюк Н.В.)

Малишко Вячеслав - 10-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО зправознавста (кер. Комайгородська Т.В.)

Чумак Юлія - 9-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО зправознавста (кер. Комайгородська Т.В.)

Міщенко Ольга - 11-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з російської мови (кер. Ольховська Л.В.)

Шпильовий Роман - 9-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з хімії (кер. Шаповал О.Г.)

Михайлюк Яна - 11-Б клас - ІІ місце на ІІ етапі ВСУО з асторономії (кер. Грушник Б.В.)

Михайлюк Яна - 11-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з хімії (кер. Шаповал О.Г.)

Міщенко Ольга - 11-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з географії (кер. Совенко В.В.)

Білокінь Марія - 8-А клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з географії (кер. Совенко В.В.)

Тарасов Владислав - 7-А клас - І місце на ІІ етапі ВСУО з математики та ІІ місце на ІІІ етапі ВСУО з математики (кер. Тимошенко К.Г.)

Бойчук Єлизавета - 5-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі  VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка (кер. Кондріяненко С.М.)

Саражинський Богдан - 6-А клас - ІІІ місце на ІІ етапі  VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка (кер. Совенко В.В.)

Чумак Юлія - 9-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі  VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка (кер. Марченко О.В.)

Міщенко Ольга - 11-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі  VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка (кер. Слаква О.М.)

Кривенко Богдан - 9-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з французької мови (кер. Наконечна М.Г.)

Білокінь Марія -8-А клас -  ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з української мови та літератури (Совенко В.В.)

Команда футболістів - І місце на міській Спартакіаді з футболу (тренер Бевз Л.К.)

Шпильовий Роман - 9-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з біології (кер. Семененко Л.Є.)