2013-2014

Найбільше досягнення  2013 - наші випускники - наше майбутнє - майбутнє нашої УКРАЇНИ - щасливе, квітуче, здорове, сповнене енергії та бажанням жити і працювати на благо рідної країни

Міщенко Юлія - 10-Б клас - ІІІ місце у міськрайонному конкурсі читців-декламаторів  творів М.Вінграновського "Маєстат слова" (кер. Юрченко н.М.)

Бичек Вікторія -11-Б клас - ІІІ місце у міському конкурсі вокалістів "Музичний сонях"

Рябініна Ірина - 5-Б клас - ІІІ місце у міському конкурсі вокалістів "Музичний сонях"

Заболотня Даша - 2 клас - ІІІ місце у міському конкурсі вокалістів "Музичний сонях"

Пелих Вікторія - 6-В клас - ІІ місце у міському екологічному  конкурсі "Вода - джерело нашого міста" (номінація "Літературно- художня творчість")

Совенко В.В. - ІІ місце в обласному конкурсі на кращий навчально-методичнгий матеріал туристсько-краєзнавчої тематики

Совенко В.В. - ІІІ місце у міському етапі обласного конкурсу "Моя Батьківщина - Україна" в номінації "Славні імена земляків"

Войтович О.Г. - І місце у міському етапі обласного конкурсу "Моя Батьківщина - Україна" номінація "Із батьківської криниці"

Команда КВК ЮІР - ІІІ місце у І відбірковому (міському) конкурсі  серед команд веселих і кмітливих юних інспекторів руху

Пелих Віктрія - 6-В клас - ІІ місце у міському етапі  7 Міжнародного екологічного конкурсу "Правдивий світ птахів" (номінація: мультимедійна презентація "Невловимі майстри") (кер. Костенко Т.Д., Семененко Л.Є.)

Шаповал О.Г. - ІІ місце у міському конкурсі "Інноваційні підходи до організації роботи з обдарованими учнями"

Сайт школи - Лауреат обласного конкурсу Web-сайтів

Скрипченко Юлія - 10-Б клас - ІІ місце у міському конкурсі читців-декламаторівтворів Лесі Українки "Горить моє серце" (кер. Юрченко Н.М.)

Бондаренко Олександр, Михайлюк Яна, Мітлицька Ірина, Міщенко Ольга - 9-Б клас - ІІ місце у ІІ міському фізико-математичному турнірі (кер. Митрофанова О.Л.)

Моцар Ірина, Кревська Вікторія - 8-В клас - ІІІ місце у міському конкурсі читців-декламаторів "Кобзарева зоря"

Криворот Мирослава - ІІІ місце у міському конкурсі "Космічні фантазії" (номінація "Літературна творчість") (кер. Мовчан Н.М.)

Діденко Марина - ІІІ місце у міському конкурсі "Космічні фантазії" (номінація "Літературна творчість") (кер. Мовчан Н.М.)

Кункова Оксана - ІІ місце у міському конкурсі присвяченому Шевченківським дням (номінація "Декоративно-ужиткове мистецтво" (кер. Войтович О.Г.)

Криворот Мирослава - І місце у міському конкурсі "Тарас Шевченко в моїй долі" (номінація "Літературна творчість. Поезія") (кер. Марченко О.В.)

Чижова Марина - ІІІ місце у міському конкурсі "Шевченко в моїй долі" (номінація "Літературна творчість. Поезія" (кер. Поліщук Т.М.)

Осадчук Марина - 9-В клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з світової літератури (кер. Юрченко Н.М.)

Білокінь Марина - 6-А клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з образотворчого мистецтва (кер. Піщанська-Троцька В.А.)

Новохацький Руслан - 7-В клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з образотворчого мистецтва (кер. Міщенко Н.О.)

Бондаренко Олександр - 9-Б клас - ІІ місце на ІІ етапі ВСУО з образотворчого мистецтва (кер. Криворот Л.В.)

Довгополий Руслан та Скрипченко Юлія - 10-Б клас - ІІІ місце на міському святі Діда Мороза і Снігуроньки

Морська Анастасія - 2-Б клас - ІІІ місце на міському етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція" у номінації "Новорічна форм-робота" (кер. Балас М.В)

Червінська Олександра - 8-Б клас - ІІ місце на міському етапі конкурсу-виставки "Український сувенір"  (лялька Мелашка)  (кер. Ткач Н.М.)

Сломчинський Назар - 11-Б клас - ІІ місце на І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (кер. Слаква О.М.

Каспрова Марія - 10-Б клас - ІІІ місце на І етапі ВКЗНДР учнів-членів МАН України (кер. Комайгородська Т.В.)

Криворот Мирослава - 11-А клас - І місце у міському фотоконкурсі "Світ очима дітей" у номінаціях "Міський пейзаж" та "Креативний погляд"; ІІ місце у номінації "Пейзаж"

Сломчинський Назар - 11-Б клас - ІІ місце на ІІ етапі ВСУО з географії (кер. Совенко В.В.)

Міщенко Ольга - 9-Б клас - І місце на ІІ етапі ВСУО з географії (кер. Совенко В.В.)

Степаненко Єлизавету - 8-А клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з географії (кер. Злочевська Н.О.)

Кунакова Оксана, Кузьменчук Олександра, Софійчук Анна - ІІІ місце на міському фотоконкурсі  у номінації "Архітектура" "Зупинки нашого міста" у міському фотоквесті "ЗУПИНКА"

Сломчинський Назар - 11-Б клас - ІІ місце на ІІ етапі ВСУО з педагогіки та психології (кер. Гордієнко О.П.)

Сломчинський Назар - 11-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з правознавства (кер. Рябушенко Н.В.)

Мацкевич Оксана - 8-В клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з біології (кер. Романішина Т.О.)

Сломчинський Назар - 11-Б клас - ІV місце на ІІ етапі ВСУО з біології (кер. Семененко Л.Є.)

Шпильовий Роман - 7-В клас - ІV місце на ІІ етапі ВСУО з фізики (кер. Мовчан Н.М.)

Михайлюк Яна - 9-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з фізики (кер. Грушник Б.В.)

Сломчинський Назар - 11-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з фізики (кер. Мовчан Н.М.)

Мартинчук Олег - 10-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з історії (кер. Рябушенко Н.В.)

Степанов Станіслав, Моцар Максим, Шевченко Вікторія, Діденко Марина, Панько Марія - ІІ місце на міському конкурсі книг-ювілярів (керівник Ольховська Л.В.)

Шпильовий Роман - 7-В клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з математики (вчитель Пономар В.С.),

Мартинчук Олег - 10-А клас - ІІ місце на ІІ етапі ВСУО з математики (вчитель Митрофанова О.Л.)

Мацкевич Оксана - 8-В клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з хімії (кер. Шаповал О.Г.)

Михайлюк Яна - 9-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з хімії (кер. Шаповал О.Г.)

Котряга Ілля - 7-Б клас - 4 місце на ІІ етапі ВСУО з хімії (кер. Шаповал О.Г.)