Інтелектуальні конкурси

Молодша команда ерудитів - І місце у зимовому брейн рингу (Костенко Марія, Бондаренко Олег, Любченко Анастасія, Степаненко Аліна, Редько Михайло, Бобришева Каріна), кер. Костенко Т.Д.

Старша команда ерудититів - І місце у міському брейн-рингу "Через  поразки до перемоги"  присвяченому 100-річчю Української революції (Ткаченко Катерина, Скиба Жанна, Діденко Максим, Бондар Давид, Бахмач Анна), кер. Костенко Т.Д.

Всеукраїнські учнівські олімпіади

Саражинський Богдан - 8-А клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з російської мови (Лукіянчук А.А.)

Шпильовий Роман - 11 клас- ІІІ місце на ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  МАН , секція "Прикладна математика" (кер. Пономар В.С.)

Скиба Жанна - 11 клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з географії (Злочевська Н.О.)

Жицький Максим - 9-В клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з географії (Злочевська Н.О.)

Саражинський Богдан - 8-А клас - ІІ місце на ІІ етапі ВСУО з географії (Совенко В.В.)

Руденко Вероніка -  6-Б клас - ІІ місце на ІІ етапі ВСУО з математики (Пономар В.С.)

Редько Михайло -  7-А клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з математики (Тимошенко К.Г.)

Шпильовий Роман - 11 клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з фізики (Мовчан Н.М.)

Редько Михайло - 7-А клас - ІІ місце на ІІ етапі ВСУО з фізики (Мовчан Н.М.)

Ковтун Ксенія -  9-В клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з історії (Рябушенко Н.В.)

Тарасов Владислав -  9-А клас - ІІ місце на ІІ етапі ВСУО з хімії (Шаповал О.Г.)

Діденко Максим-  10-Б клас - ІІ місце на ІІ етапі ВСУО з хімії (Шіаповал О.Г.)

Саражинський Богдан -  8-А клас - ІІ місце на ІІ етапі ВСУО з історії  (Рябушенко Н.В.)

Саражинський Богдан -  8-А клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з хімії (Шаповал О.Г.)

Саражинський Богдан - 8-А клас - ІІІ  місце на ІІ етапі з української мови та літератури (Совенко В.В.)

Марченко Катерина - 8-А клас - ІІІ місце на ІІ етапі з біології (Семененко Л.Є.)

Врублевська Олена - 8-А клас - ІІІ місце на ІІ етапі з англійської мови (Степаненко О.П.)

Чумак Юлія - 11 клас - ІІІ місце на ІІ етапі з англійської мови (Волошина М.А.)

Кривенко Богдан - 11 клас - ІІІ місце на ІІ етапі з французької мови (Наконечна М.Г.)

Устименко Руслан - 11 клас - ІІІ місце на ІІ етапі з екології (Семененко Л.Є.)

Конкурси творчості

Саражинський Богдан -8-А клас - переможець міського конкурсу дитячої творчості "Світова класика-2018" у номінації "Літературний Еверест" (кер. Юрченко Н.М.)

Берулава Ліана, Бондаренко Аліна, Ісаєв Роман - гран-пріі в конкурсі читців -декламаторів творів Лесі Українки (кер. Ольховська Л.В.)

Шевченко Софія - 6-Б - переможець конкурсу малюнків  "Різдвяна зірка"

Юхно Дарина - 4Г -   переможець конкурсу малюнків  "Різдвяна зірка"

Дрозденко Владислав - 7-В - переможець конкурсу малюнків  "Різдвяна зірка"

Глабчук Анна - 3-В- переможець конкурсу малюнків  "Різдвяна зірка"

Ступак Аліна - 4-Г - переможець конкурсу малюнків  "Різдвяна зірка"

Теліженко Вероніка - 7-Б клас - І місце на міському етапі конкурсу "Космічні фантазії" у номінації "Література" (кер.Мовчан Н.М.)

Гуртківці "ЛІСІВНИКИ-ДЕНДРОЛОГИ " - ІІ місце на міському етапі та ІІ місце на обласному етапі (кер. Злочевська Н.О., Пилипчук Н.М.)

Мачульський Давид -1-А клас - І місце на міському етапі малюнків "Зимовий спорт в Білій Церкві"

Команда учнів 8-А класу (Бойчук Тетяна, Марченко Катерина, Шевчук Анастасія, Ярема Юлія, Федоренко Карина) - ІІІ місце на ІІ етапі конкурсу професій

Олефіренко Дмитро - 9-В клас - І місце на ІІ етапі Міжнародного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка  (Денисюк Н.В.)

Ткаченко Аліна - 4 клас - ІІ місце на ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

Саражинський Богдан - 8-А клас - ІіІ місце на ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (Совенко В.В.)