Великодній благодійний ярмарокАкція «Чисті руки»Акція «Чисті руки»Соціальний проєкт "BRAMA""Великодній кошик"   «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам`ять»Міста Героїв. Перемоги України у війніТематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"

31 січ. 2017

Вдячність за підтримку

31.01.2017 року в БЗШ №17 завітав колишній випускник нашої школи Олег Петрович Вовчек, нині військовослужбовець 72-механізованої бригади 2 батальйону 4 роти. Від імені бійців передав учням український прапор із підписами та словами подяки за підтримку, а також розповів про життя на війні, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство та військові будні. Щиро подякував учням, вчителям, батькам, волонтерам за матеріальну й моральну підтримку та зазначив, що вона для воїнів є надзвичайно важливою.
27 січ. 2017

До Дня пам’яті Героїв Крут

27 січня в актовій залі була проведена година пам’яті учнями 10 класу (класний керівник Пономар В.С.) під назвою «Герої Крут – для нащадків взірець». Діти розповідали про історичні події, які відбулися 1918 році, зачитували поезії українських авторів, присвячені Крутам та вшанували хвилиною мовчання всіх, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, хто спить в знаних і безіменних могилах розкиданих по рідній і чужій землі.
23 січ. 2017

До Дня Соборності України

Учні 5-11 класів взяли участь у шкільній акції "Україна - це ми"
22 січ. 2017

День Соборності України

Учні БЗШ №17 взяли участь у Всеукраїнській акції «Ланцюг єднання» 22 січня 2017 року.
20 січ. 2017

День української єдності та свободи

22 січня українці відзначають День Соборності, День української єдності та свободи. Учні 5-11 класів БЗШ №17 долучитися до ІІІ міжнародного флешмобу на підтримку єдності України “United Ukraine”.
16 січ. 2017

Дитячий конкурс малюнків "Зимовий спорт в Білій Церкві"

Молодика Віолетта учениця 4-Г класу отримала ІІІ місце в дитячому конкурсі малюнків "Зимовий спорт в Білій Церкві". Вітаємо!!!
10 січ. 2017

Новорічна композиція

У номінації "Новорічний подарунок" Бобровська Марія, учениця 7-В класу, отримала ІІ місце за роботу "Новорічний заєць".
31 груд. 2016

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Різдвяно-новорічні свята – це улюблені й радісні дні, наповнені вірою у перемогу добра над злом, світла над темрявою, любов’ю, надією, спільною радістю і сподіваннями на краще життя та мир.
29 груд. 2016

Новорічна вистава!

Учні класу відвідали театр ім.Саксаганського, де переглянули новорічну дитячу виставу.
26 груд. 2016

Допомога птахам

Годівнички

31 січ. 2017

Вдячність за підтримку

27 січ. 2017

До Дня пам’яті Героїв Крут

23 січ. 2017

До Дня Соборності України

Учні 5-11 класів взяли участь у шкільній акції "Україна - це ми"
22 січ. 2017

День Соборності України

20 січ. 2017

День української єдності та свободи

16 січ. 2017

Дитячий конкурс малюнків "Зимовий спорт в Білій Церкві"

10 січ. 2017

Новорічна композиція

31 груд. 2016

З Новим роком та Різдвом Христовим!

29 груд. 2016

Новорічна вистава!

26 груд. 2016

Допомога птахам

Годівнички

6 трав. 2024
Великодній благодійний ярмарок
Великодній благодійний ярмарок З 30.04.2024 року по 03.05.2024 року на першому поверсі ліцею № 17 відбувся Великодній благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Доброчинна подія об'єднала вчителів, учнів та батьків. Класні колективи 1-11-х класів старанно готували різноманітні солодощі і смаколики. Кожен клас активно брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, а й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників.
3 трав. 2024
Акція «Чисті руки»
02.05 був проведений виховний захід у 5-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією що до правильного миття рук. Діти повторили все на практиці.
30 квіт. 2024
Акція «Чисті руки»
30.04 був проведений виховний захід у 9-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією щодо правильного миття рук.