До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народуВеликодній благодійний ярмарокАкція «Чисті руки»Акція «Чисті руки»Соціальний проєкт "BRAMA""Великодній кошик"   «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам`ять»Міста Героїв. Перемоги України у війні

21 жовт. 2021

Закони треба знати та їх дотримуватись !

Цікавою та корисною була зустріч з ювенальними інспекторами,які відвідали БЗШ № 17 та ознайомили учнів 8-х, 9-х, 10-х, 11-х класів з таким актуальним поняттям, як «кримінальна відповідальність».
18 жовт. 2021

Старт І етапу військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Старт І етапу Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри "Сокіл" ("Джура") БЗШ № 17
12 жовт. 2021

Квест «Козацькі забави»

В рамках Святкування Дня українського козацтва у Білоцерківській загальноосвітній школі I-III ст. №17 був проведений квест «Козацькі забави» для учнів 4 класів (А,Б,Г,Д) під керівництвом вчителя мистецтва Мітлицької Віталії Володимирівни.

Спортивні заходи до свят

До Дня захисника України та українського козацтва учителями фізичної підготовки (БЗШ №17) проведено ряд заходів з вихованцями школи. Вчитель Пилипенко В.П. провів турнір з волейболу серед роїв 9-х класів.
8 жовт. 2021

Конкурс малюнків з образотворчого мистецтва «Професія моїх батьків»

З метою активізації ролі дитини в процесі професійного пізнання та формування позитивних життєвих цінностей в школі (БЗШ № 17) відбувся конкурс «Професія моїх батьків».

Правовий квест

06 жовтня 2021 року на факультеті права та лінгвістики Білоцерківського національного аграрного університету проходив Квест із правознавства «Юний правознавець» з нагоди Дня юриста.

Звіт рою 8-А класу про літню подорож Карпатами

Верховина - центр гуцульської культури України, де можна відпочити, відвідати туристичні місця, побувати в найпривабливіших місцях чарівного краю. В червні цього року ми, рій 8-А класу (БЗШ № 17) , під керівництвом виховника Пономар Віри Степанівни здійснили поїздку саме сюди - в Верховину.
5 жовт. 2021

Учителю! Вклоняємось доземно перед великим іменем твоїм!

Кожної першої неділі жовтня в країні святкують День працівника освіти, вітаючи вчителів, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу в світ науки своїм учням. Свято вчителів є особливим і в нашій школі (БЗШ № 17).
29 вер. 2021

«Монетки дітям»

З 01 по 30 вересня 2021 року учні нашої школи (БЗШ № 17) долучились до акції «Таблеточка», аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.
23 вер. 2021

Година психолога для учнів 3-А класу

Практичним психологом школи Оксаною Гордієнко було проведено годину психолога з проблеми: "Якщо тебе ображають"

21 жовт. 2021

Закони треба знати та їх дотримуватись !

18 жовт. 2021

Старт І етапу військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

12 жовт. 2021

Квест «Козацькі забави»

Спортивні заходи до свят

8 жовт. 2021

Конкурс малюнків з образотворчого мистецтва «Професія моїх батьків»

Правовий квест

Звіт рою 8-А класу про літню подорож Карпатами

5 жовт. 2021

Учителю! Вклоняємось доземно перед великим іменем твоїм!

29 вер. 2021

«Монетки дітям»

23 вер. 2021

Година психолога для учнів 3-А класу

14 трав. 2024
До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу
18 травня — День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. 1944 року в цей день, близько 5 ранку, радянською владою розпочалась операція з виселення кримських татар з Кримського півострова, яка відбувалася із застосуванням насильства. У більшості випадків кримським татарам не пояснювали, що відбувається, куди саме їх везуть, а на збори давали не більше 15 хвилин. Кримські татари покинули власні домівки не готовими до довгої та виснажливої дороги, не кажучи вже про облаштування на чужині. Всього було депортовано 47 885 сімей. До цього числа не увійшли майже 6 тис. ув’язнених кримських татар до ГУЛАГу безпосередньо під час депортації.
6 трав. 2024
Великодній благодійний ярмарок
Великодній благодійний ярмарок З 30.04.2024 року по 03.05.2024 року на першому поверсі ліцею № 17 відбувся Великодній благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Доброчинна подія об'єднала вчителів, учнів та батьків. Класні колективи 1-11-х класів старанно готували різноманітні солодощі і смаколики. Кожен клас активно брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, а й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників.
3 трав. 2024
Акція «Чисті руки»
02.05 був проведений виховний захід у 5-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією що до правильного миття рук. Діти повторили все на практиці.