Спортивні заходи до свят

8 жовт. 2021
До Дня захисника України та українського козацтва учителями фізичної підготовки (БЗШ №17) проведено ряд заходів з вихованцями школи. Вчитель Пилипенко В.П. провів турнір з волейболу серед роїв 9-х класів.

Спортивні  заходи до свят

До Дня  захисника України  та українського козацтва  учителями фізичної підготовки (БЗШ №17) проведено ряд заходів з  вихованцями школи.  Вчитель Пилипенко В.П. провів  турнір з волейболу серед роїв  9-х класів. У фіналі гри переможцем став  9-А клас. Відбулись змагання стрільби з пневматичної зброї, в якій  учні рою «Громовиця»  були активними учасниками. Слід відзначити кращих стрільців рою: Паламарчука Костянтина, Фесенко Артура, Бойко  Дмитра,Ківу Євгена.  Свої  успіхи вони  присвятили осіннім святам українського козацтва.