Квест «Козацькі забави»

12 жовт. 2021

В рамках Святкування Дня українського козацтва у Білоцерківській загальноосвітній школі I-III ст. №17 був проведений квест «Козацькі забави» для учнів 4 класів (А,Б,Г,Д) під керівництвом вчителя мистецтва Мітлицької Віталії Володимирівни. На учасників квесту чекав маршрут з 8 станцій :

1. Станція «Вірю - не вірю»

2. Станція «Чумацький шлях»

3. Станція «Мистецька»(Пазли)

4. Станція «Гонка за лідером»

5. Станція «Мистецька»(Художники)

6. Станція «Запорізька Січ»

7. Станція «Секретний»

8. Станція «Спостережливий»

Усі завдання були направленні на поглиблення учнів про історичну та культурну спадщину України,виховування почуття патріотизму, сприяння розвитку пізнавальних інтересів та творчості. Під час гри учні показали винахідливість, кмітливість, як це робили справжні козаки. Усі команди вдало завершили свої маршрути. В кінці квесту були визначені переможці та вручені їм подарунки .

І місце зайняли учні 4 –А класу

ІІ місце 4 –Д

ІІІ місце 4- Б

ІV місце 4 - Г.

Усміхнені обличчя, палаючі захватом очі – це чудовий доказ того, що навчання може бути цікавим.

Прес-центер