Екологічна акція «Зростаймо разом!»

22 жовт. 2021
У рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна» учні БЗШ №17 залюбки долучились до Всеукраїнської акції «Зростаймо разом».

Екологічна акція  «Зростаймо разом!»

У рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна» учні БЗШ №17 залюбки долучились до Всеукраїнської акції  «Зростаймо разом».  Старшокласники  11 –Б класу (класний керівник Костенко Т.Д.)  передали естафету молодшим послідовникам , учням 3-В класу (класний керівник Карпенко Т.В.) ,зелені садженці  туї, барбарису, ялівцю.  Це дуже символічно, бо дерева ростимуть і розвиватимуться разом з ними. Під керівництвом старшокласників діти залюбки саджали  молоді деревця і вважали  це важливою подією в їх житті, адже кожен з них бажає,щоб  наша школа була  зеленою і квітучою. Шкільний колектив щиро дякує батькам  за посадковий матеріал, який учні будуть дбайливо оберігати.