Закони треба знати та їх дотримуватись !

21 жовт. 2021
Цікавою та корисною була зустріч з ювенальними інспекторами,які відвідали БЗШ № 17 та ознайомили учнів 8-х, 9-х, 10-х, 11-х класів з таким актуальним поняттям, як «кримінальна відповідальність».

Закони треба знати та їх дотримуватись !

Цікавою та корисною була зустріч з ювенальними інспекторами,які  відвідали   БЗШ № 17  та ознайомили учнів  8-х, 9-х, 10-х, 11-х  класів з таким актуальним поняттям, як «кримінальна  відповідальність». В ході зустрічі учні переглянули документальний фільм та обговорили з інспекторами незрозумілі їм ситуації. Життя людини – найвища цінність у світі. І  безпека кожної людини сьогодні охороняється державними службами. Злочинність,порушення законів завжди несе відповідальність і навіть покарання. В  кінці зустрічі присутні прийшли до висновку, що безпека життя залежить,  перш за все, від відповідальності самої людини. Закони потрібно знати та  їх  дотримуватись. Незнання законів не звільняє жодну людину від відповідальності .