Прощання зі школою!

1 лип. 2021
Ось і настав цей радісний, веселий і водночас сумний день 30 червня 2021 року. Сьогодні наші випускники прощаються з рідною школою, затишними класними кімнатами, гомінкими шкільними коридорами, до болю знайомою мелодією шкільного дзвінка. На подвір` ї зібрались усією родиною на традиційне свято «Прощання зі школою». Лунають фанфари.....

Ось і настав  цей радісний,  веселий  і водночас  сумний день  30  червня  2021 року.  Сьогодні наші  випускники  прощаються  з  рідною  школою,  затишними  класними  кімнатами,  гомінкими шкільними  коридорами,  до  болю  знайомою  мелодією шкільного дзвінка.  На подвір` ї  зібрались усією родиною на традиційне свято «Прощання  зі  школою».    Лунають фанфари.    Урочисто  виходять випускники  11-А класу (класний керівник Трушківська Олена Анатоліївна)  та випускники 11-Б класу (класний керівник Шулдик  Степан  Іванович).  Ведучі  Коцюба Анастасія , Клочко Іван  (11-А) , Руденко Альбіна , Кропивницька Валерія  (11-Б)  оголошують урочисту  церемонію вручення  «Свідоцтв про повну загальну середню освіту».  Лунає гімн України.  Директор школи Грушник Борис  Володимирович  та  заступник  директора  з  навчально- виховної Бєлаш Олександра Павлівна вітають вихованців,  читають наказ  та  урочисто вручають  головний документ про освіту.  Зі словами  вдячності  та любові  звертаються  випускники до вчителів,  класних  керівників  за  тісну співпрацю у навчанні, допомогу,  добрі  та корисні поради  у  різних  життєвих  питаннях.  З вітальним  словом  до  дітей  звернулись  перші  вчителі  Алєксєєнко  О.І.  та  Поліщук  Т.   З щирими  побажаннями  звернулись  до своїх  вихованців  класні   керівники  Трушківська  Олена  Анатоліївна   та  Шулдик Степан  Іванович .  Нема нічого  святішого  за батьків, нема нічого важливішого за  батьківське  благословення.  Батьки:  Гончар Олена Анатоліївна  та   Березіцька  Наталія  Віталіївна  по-материнські  привітали  своїх  дорогих  дітей  та благословили  у добру путь.  Завітали  на свято і  випускники  минулого  2020 року .  Вони  привітали  випускників , поділились своїми досягненнями , з вдячністю  і  гордістю  говорили  про роки, проведені  в стінах  рідної школи.  Оригінальним  та  незабутнім  був  музичний виступ  випускника  2008  року  Бондаренка Богдана.

Не забули привітати  винуватців  свята  наша  малеча з «Барвінкової  країни».  Вони прислали «Телеграму»,  зміст  якої дуже сподобався  всім  присутнім. Урочисте  свято  ведучі оголосили  закритим.  І в небо злетіли  різнокольорові  кульки  з  мріями  про майбутнє.  Прощальний вальс  запросив  на  танець  усіх  присутніх.

Ми бажаємо кожному  з  Вас,  дорогі випускники,  знайти себе, досягнути всіх цілей та втілити всі  мрії,  а головне  – завжди  залишатися  Людиною!  Ви - майбутнє нашої країни -  люди, від яких залежить, якою стане Україна!

У добру путь!