Випуск 9-х класів

15 черв. 2021
15 червня. Лунає музика. Яскравими барвами грає сонечко. Подвір` я школи радує яскравою зеленню та квітучими півоніями, ніжний аромат яких тане у повітрі. Червень- найсвітліший місяць у році та багатий не лише на квіти, а й на свята.

Випуск 9-х класів

15 червня. Лунає музика. Яскравими барвами грає сонечко. Подвір'я школи радує яскравою зеленню та квітучими півоніями, ніжний аромат яких тане у повітрі. Червень- найсвітліший місяць у році та багатий не лише на квіти, а й на свята. І таким святом є свято наших випускників- дев'ятикласників. В атмосфері доброзичливості, святкового настрою зібрались тут, на подвір'ї школи, вчителі, батьки та рідні. З хвилюванням чекають винуватці свята : 9-А (класний керівник Кондріяненко Світлана Миколаївна), 9-Б клас (класний керівник Безугла Тетяна Іванівна), 9-В клас (класний керівник Слаква Оксана Миколаївна). Нарешті лунають святкові фанфари і ведучі: Заболотна Дарина, Кублій Аделіна(9А), РуденкоВєроніка, Заграничний Олександр (9-Б); Мельник Анна, Ліченко Дарина (9-В) відкривають свято. Лунає гімн України . Оголошується головний момент - церемонія вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту. Директор школи Грушник Борис Володимирович та заступник директора з навчально- виховної роботи Бєлаш Олександра Павлівна вітають вихованців, читають наказ та урочисто вручають перший головний документ про освіту. З вітальними словами до випускників звертаються класні керівники та батьківський комітет. Урочиста частина випуску 2021 завершується. Попереду літні канікули, пора нових вражень, вибору подальшого шляху. Тож бажаємо всім гарних, радісних днів!