Міста Героїв. Перемоги України у війніТематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"«Вільні читають українською!»Міста Героїв. Перемоги України у війніВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!Флешмоб   «Дерево Героя»Міста-герої. Міста - ГероївЗмагання все ближче і ближче

5 жовт. 2021

Учителю! Вклоняємось доземно перед великим іменем твоїм!

Кожної першої неділі жовтня в країні святкують День працівника освіти, вітаючи вчителів, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу в світ науки своїм учням. Свято вчителів є особливим і в нашій школі (БЗШ № 17).
29 вер. 2021

«Монетки дітям»

З 01 по 30 вересня 2021 року учні нашої школи (БЗШ № 17) долучились до акції «Таблеточка», аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.

Година психолога для учнів 3-А класу

Практичним психологом школи Оксаною Гордієнко було проведено годину психолога з проблеми: "Якщо тебе ображають"
23 вер. 2021

« ХАЙ БУДЕ МИР ВІДНИНІ І ДОВІКУ ! »

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. В нашій школі (БЗШ № 17) відбувся конкурс малюнків «Ми за мир!» серед учнів 2-4 –х класів.
21 вер. 2021

НАЙКРАЩИЙ КЛАСНИЙ КУТОЧОК

Класний куточок – це один із способів наглядного відображення життя класного колективу, його участі в загальношкільній діяльності.
16 вер. 2021

Година психолога для учнів 7-А класу

Успішна комунікація як засіб профілактики насильства в дитячому середовищі.
15 вер. 2021

Міський конкурс «Рідний край, я тобою живу!»

14 вересня 2021 року в бібліотеці №10 відбувся декламаторський конкурс «Рідний край, я тобою живу!» В конкурсі взяли участь учні нашої школи (БЗШ № 17 ) Смоленко Іван 2-А клас (вчитель Арендарчук Марія Віталіївна) та Варламова Евеліна 6-В клас (вчитель Міщенко Наталія Олександрівна).

Спорт - запорука здорової нації

В нашій школі ( БЗШ № 17) фізкультура і спорт у великій пошані. Заняття в спортивних гуртках і секціях, змагання між класами та участь наших спортсменів у міських змаганнях є невід’ємною частиною шкільного життя.
9 вер. 2021

Підсумковий похід рою «Громовиця»

Розуміючи потреби часу, наші педагоги працюють в постійному пошуку унікальних прогресивних методик. В липні цього року рій «Громовиця»
3 вер. 2021

Обираємо здоровий спосіб життя!

02 вересня 2021 року в БЗШ № 17 відбулась зустріч старшого інспектора Білецької Дар` ї та інспектора Денисюк Владислави групи зв`язків громадського батальону патрульної поліції в місті Біла Церква з учнями 9-х класів.

5 жовт. 2021

Учителю! Вклоняємось доземно перед великим іменем твоїм!

29 вер. 2021

«Монетки дітям»

Година психолога для учнів 3-А класу

23 вер. 2021

« ХАЙ БУДЕ МИР ВІДНИНІ І ДОВІКУ ! »

21 вер. 2021

НАЙКРАЩИЙ КЛАСНИЙ КУТОЧОК

16 вер. 2021

Година психолога для учнів 7-А класу

Успішна комунікація як засіб профілактики насильства в дитячому середовищі.
15 вер. 2021

Міський конкурс «Рідний край, я тобою живу!»

Спорт - запорука здорової нації

9 вер. 2021

Підсумковий похід рою «Громовиця»

3 вер. 2021

Обираємо здоровий спосіб життя!

26 квіт. 2024
Міста Героїв. Перемоги України у війні
26 квітня 2024 року класний керівник Мовчан Н.М. провела тематичний урок для учнів 9-В класу «Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячений місту-герою ЧЕРНІГОВУ
25 квіт. 2024
Тематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"
24 квітня 2024 року педагогічними працівниками ліцею №17 Бондаренко Р.А. та Мітлицькою В.В. було проведено тематичні уроки для 6 А та 6 Б класів « Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячених звільненню населених пунктів різних регіонів нашої держави від окупації.
23 квіт. 2024
«Вільні читають українською!»
«Вільні читають українською!» Учні 1-11 –х класів учнівського самоврядування ліцею №17 взяли активну участь у Всеукраїнському проєкті « Вільні читають українською!» Цей проєкт був організований на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості громадян. Зібрані книги були відправлені до прифронтової зони Миколаївської області .