Акція «Чисті руки»Акція «Чисті руки»Соціальний проєкт "BRAMA""Великодній кошик"Міста Героїв. Перемоги України у війніТематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"«Вільні читають українською!»Міста Героїв. Перемоги України у війні

16 лют. 2022

16 лютого - День єднання

16 лютого Президент України Володимир Зеленський оголосив Днем єднання. Це особливий день в житті українського народу, який прагне жити в мирі та свято берегти непорушність кордонів своєї землі.
3 лют. 2022

ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ВИПУСКНИКІВ ДО ЗНО

Як батьки можуть допомогти дитині підготуватися до ЗНО.
2 лют. 2022

Провели виховний захiд, присвячений Дню читання вголос.

Учнi 2-Г класу разом iз батьками та класним керiвником провели виховний захiд, присвячений Дню читання вголос.

ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ

Як зберігати спокій та захистити дитину від психологічного дискомфорту під час карантину?
1 лют. 2022

ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ

Поради психолога батькам під час дистанційного навчання. Як організувати дистанційне навчання дитини
28 січ. 2022

Вітаємо !

В грудні у Центрі науково-технічної творчості Білоцерківської міської ради відбулась міська виставка-конкурс «Вітальна листівка», яка традиційно проводилась з метою розвитку творчого нестандартного просторового мислення та естетичного смаку, підтримки юних талантів та обдарувань. Учениця 3-Г класу Новохацька Валерія (керівник Сорока О.М.)
24 січ. 2022

Вітаємо переможців !

Підведені підсумки гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» Центром науково-технічної творчості Білоцерківської міської ради. Головною метою конкурсу є розвиток творчих здібностей підлітків, зацікавленість у дослідженнях Землі і Космосу. Учні нашої школи БЗШ № 17 взяли активну участь у конкурсі в різних номінаціях.
21 січ. 2022

Одна єдина соборна Україна

Соборність України - це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. Подвиги героїв ХХІ століття свідчать про те, що 100 років є бажанням українців жити в соборній та незалежній Україні, бути гідними своєї держави.
11 січ. 2022

ВЕСЕЛА ПЕРЕРВА

У школі учні проводять багато часу. Щоб їх перебування було максимально корисним, слід чергувати навчальний процес з відпочинком. І завдання для вчителів зробити перерви цікавими та емоційно насищеними. Вчителі 1-4 класів БЗШ № 17 готують і самостійно проводять для дітей цікаві перерви.
23 груд. 2021

Вітаємо !!!

Призерів конкурсу «Новорічна композиція»

16 лют. 2022

16 лютого - День єднання

3 лют. 2022

ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ВИПУСКНИКІВ ДО ЗНО

Як батьки можуть допомогти дитині підготуватися до ЗНО.
2 лют. 2022

Провели виховний захiд, присвячений Дню читання вголос.

1 лют. 2022

28 січ. 2022

Вітаємо !

24 січ. 2022

Вітаємо переможців !

21 січ. 2022

Одна єдина соборна Україна

11 січ. 2022

ВЕСЕЛА ПЕРЕРВА

23 груд. 2021

Вітаємо !!!

Призерів конкурсу «Новорічна композиція»

3 трав. 2024
Акція «Чисті руки»
02.05 був проведений виховний захід у 5-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією що до правильного миття рук. Діти повторили все на практиці.
30 квіт. 2024
Акція «Чисті руки»
30.04 був проведений виховний захід у 9-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією щодо правильного миття рук.
30 квіт. 2024
Соціальний проєкт "BRAMA"
БРАМА - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі