ВЕСЕЛА ПЕРЕРВА

11 січ. 2022
У школі учні проводять багато часу. Щоб їх перебування було максимально корисним, слід чергувати навчальний процес з відпочинком. І завдання для вчителів зробити перерви цікавими та емоційно насищеними. Вчителі 1-4 класів БЗШ № 17 готують і самостійно проводять для дітей цікаві перерви.

ВЕСЕЛА ПЕРЕРВА

У школі  учні проводять багато часу. Щоб їх перебування було максимально корисним,  слід чергувати навчальний процес з відпочинком. І завдання для вчителів зробити перерви цікавими та емоційно насищеними.  Вчителі 1-4  класів БЗШ № 17 готують і самостійно проводять для дітей цікаві перерви. Це рухливі та інтелектуальні ігри,  фізкультхвилинки, флешмоби,  веселі танці та інші розваги. Закінчились шкільні канікули, а разом  прийшов час веселих зимових розваг. Учні з нетерпінням чекали снігу, адже ігри зі снігом люблять всі. Класні керівники 6-х класів зі своїми вихованцями весело  та  корисно проводять перерви на свіжому повітрі.  Ми звикли, що шкільна перерва  - це лише є проміжок часу між уроками.  Але часи змінюються,  і школа змінюється разом із ними. Щоб навчання  було успішним, необхідно чергувати навчання з відпочинком. У школі учні відпочивають під час перерв, тому необхідно, щоб цей проміжок часу був корисним та веселим дозвіллям!