Міста Героїв. Перемоги України у війніТематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"«Вільні читають українською!»Міста Героїв. Перемоги України у війніВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!Флешмоб   «Дерево Героя»Міста-герої. Міста - ГероївЗмагання все ближче і ближче

7 лист. 2021

«Рідна мова чиста, як роса»

6 листопада 1997 року було підписано Указ Президента України, у якому говориться : «Установити в Україні День Української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам яті преподобного Нестора Літописця».
27 жовт. 2021

Шкільний конкурс «Паперова країна»

У період з 18 - 22 жовтня у БЗШ № 17 відбувся шкільний конкурс «Паперова країна», учасниками якого були молодші школярі.
22 жовт. 2021

Екологічна акція «Зростаймо разом!»

У рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна» учні БЗШ №17 залюбки долучились до Всеукраїнської акції «Зростаймо разом».
21 жовт. 2021

Закони треба знати та їх дотримуватись !

Цікавою та корисною була зустріч з ювенальними інспекторами,які відвідали БЗШ № 17 та ознайомили учнів 8-х, 9-х, 10-х, 11-х класів з таким актуальним поняттям, як «кримінальна відповідальність».
18 жовт. 2021

Старт І етапу військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Старт І етапу Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри "Сокіл" ("Джура") БЗШ № 17
12 жовт. 2021

Квест «Козацькі забави»

В рамках Святкування Дня українського козацтва у Білоцерківській загальноосвітній школі I-III ст. №17 був проведений квест «Козацькі забави» для учнів 4 класів (А,Б,Г,Д) під керівництвом вчителя мистецтва Мітлицької Віталії Володимирівни.

Спортивні заходи до свят

До Дня захисника України та українського козацтва учителями фізичної підготовки (БЗШ №17) проведено ряд заходів з вихованцями школи. Вчитель Пилипенко В.П. провів турнір з волейболу серед роїв 9-х класів.
8 жовт. 2021

Конкурс малюнків з образотворчого мистецтва «Професія моїх батьків»

З метою активізації ролі дитини в процесі професійного пізнання та формування позитивних життєвих цінностей в школі (БЗШ № 17) відбувся конкурс «Професія моїх батьків».

Правовий квест

06 жовтня 2021 року на факультеті права та лінгвістики Білоцерківського національного аграрного університету проходив Квест із правознавства «Юний правознавець» з нагоди Дня юриста.
5 жовт. 2021

Звіт рою 8-А класу про літню подорож Карпатами

Верховина - центр гуцульської культури України, де можна відпочити, відвідати туристичні місця, побувати в найпривабливіших місцях чарівного краю. В червні цього року ми, рій 8-А класу (БЗШ № 17) , під керівництвом виховника Пономар Віри Степанівни здійснили поїздку саме сюди - в Верховину.

7 лист. 2021

«Рідна мова чиста, як роса»

27 жовт. 2021

Шкільний конкурс «Паперова країна»

22 жовт. 2021

Екологічна акція «Зростаймо разом!»

21 жовт. 2021

Закони треба знати та їх дотримуватись !

18 жовт. 2021

Старт І етапу військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

12 жовт. 2021

Квест «Козацькі забави»

Спортивні заходи до свят

8 жовт. 2021

Конкурс малюнків з образотворчого мистецтва «Професія моїх батьків»

Правовий квест

5 жовт. 2021

Звіт рою 8-А класу про літню подорож Карпатами

26 квіт. 2024
Міста Героїв. Перемоги України у війні
26 квітня 2024 року класний керівник Мовчан Н.М. провела тематичний урок для учнів 9-В класу «Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячений місту-герою ЧЕРНІГОВУ
25 квіт. 2024
Тематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"
24 квітня 2024 року педагогічними працівниками ліцею №17 Бондаренко Р.А. та Мітлицькою В.В. було проведено тематичні уроки для 6 А та 6 Б класів « Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячених звільненню населених пунктів різних регіонів нашої держави від окупації.
23 квіт. 2024
«Вільні читають українською!»
«Вільні читають українською!» Учні 1-11 –х класів учнівського самоврядування ліцею №17 взяли активну участь у Всеукраїнському проєкті « Вільні читають українською!» Цей проєкт був організований на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості громадян. Зібрані книги були відправлені до прифронтової зони Миколаївської області .