УВАГА ! Оголошення Готуємся до проведення ділової гри «Вибори 2020» !

3 лист. 2020
Оголошення Готуємся до проведення ділової гри «Вибори 2020» ! До участі в виборах класні колективи 7-11 класів вносять свої пропозиції щодо кандидатів на посаду голови шкільної учнівської організації «Шкільний дім». Можливе самовисування кандидата. Також до шкільних органів учнівського самоврядування вибираєм лідерів голів клубів: «Феміда», «Волонтери», «Прес-центр».

УВАГА !

Готуємся до проведення ділової гри «Вибори 2020» !

Положення про ділову гру «Вибори»

1. Організаційно-методичний період

- Робота з адміністрацією,класними керівниками,учнівськими

колективами.Обговорюється та приймається рішення про проведення ділової гри «Вибори». Вивішується оголошення про проведення гри.

2. Підготовчий період

- Створення виборчої комісії, до складу якої входять представники класних колективів (паралелей) – не більше 10 осіб.

Виборча комісія є офіційним шкільним органом, який проводить вибори. Вона несе відповідальність за підготовку і проведення виборів (складання списків виборців, оформлення виборчих дільниць, підготовка бюлетенів). В цей період в класних колективах

йде обговорення кандидатів до шкільних органів управління.

Розпочинається підготовка до рекламної кампанії.

-Дні (1-2) реєстрація кандидатів. Кожний класний колектив починає

реєструвати у виборчій комісії свого кандидата. Можливе само- висування кандидатів.

3. Період рекламної кампанії

-Розташування рекламних плакатів.Ведеться агітація виборців.

-В цей період можливо провести:

дебати: кандидати коротко представляють свої програми;

прес-конференцію;

рекламний ролик тощо.

4. Період припинення будь-якої реклами, агітації

-В цей період створюються та оформлюються виборчі дільниці,складаються списки виборців (по класах, паралелях);

-готуються бюлетені з прізвищами кандидатів,які були зареєстровані до участі у виборах;

-створюється комісія спостерігачів.

5. День виборів

У визначений термін на обладнаних дільницях учні 7-11 класів

беруть участь у голосуванні. Виборці отримують бюлетені, розписуються та голосують в кабінках. Спостерігачі наглядають за процесом голосування. Лічильна комісія здійснює підрахунок голосів.

6. Оголошення результатів.

Шкільний прес-центр випускає: оголошення тощо за результатами голосування. Виборчі комісії шкіл подають звіти до ЦВК ( ЦТДЮ ) «Соняшник») про хід виборів.

p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; line-height: 115%; text-align: left; orphans: 2; widows: 2; background: transparent }p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; line-height: 115%; text-align: left; orphans: 2; widows: 2; background: transparent }