Звіт директора школи!
Загальні збори (онлайн-режим) учасників освітнього процесу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 Білоцерківської міської ради Київської області
пр. №1 від 23.06.2020 року
Щорічне звітування директора школи
Грушника Бориса Володимировича
(2019/2020 н.р.)
І. Навчально-виховна робота в школі
- Профільність
- класи – 2: (10-А – українська філологія, 10-Б - історичний)
11 клас – 2: (11-Б - українська філологія, 11-А - історичний)
- Допрофільна підготовка
9-А - з поглибленим вивченням історії України та всесвітньої історії
9-В – з поглибленим вивченням української мови
8-А - з поглибленим вивченням історії України та всесвітньої історії
8-В – з поглибленим вивченням української мови та літератури
- Групи продовженого дня – 2
- Інноваційна діяльність
- Створення організаційно-методичних, психолого-педагогічних та інформаційно-технологічних умов реалізації ДЕР та ІД;
- Всеукраїнський проект «Філологічний проект»;
- Проект «Школа проти СНІДу»;
- Проект «Науково-організаційне забезпечення профілактики ВІЛ/СНІДу через систему освіти»;
- «Освіта для стійкого розвитку в дії»;
- Проект «Сервіс Google» у професійній діяльності вчителя.
- Мультилінгвістична освіта (іноземні мови):
1-11 класи – одна іноземна мова (англійська/французька);
5а, 9а,б – дві іноземні мови (англійська і французька).
ІІ. Кадрове забезпечення
Усього педагогічних працівників | |
З них: |
|
| 63 |
| 1 |
| 1 |
|
|
Усього обслуговувального персоналу | 24 |
Усього працівників | 89 |
З них працює за сумісництвом | 3 |
Якісний склад педагогічного колективу
| Освітньо-кваліфікаційний рівень | Кваліфікаційні категорії та педагогічні звання | |||||||||||
молодший спеціаліст | бакалавр | спеціаліст | магістр | спеціаліст | спеціаліст другої категорії | спеціаліст першої категорії | спеціаліст вищої категорії | старший учитель | учитель-методист | вихователь-методист | практичний психолог — методист | педагог-організатор — методист | |
Кількість педагогічних працівників | - | 3 | 59 | 1 | 4 | 3 | 4 | 52 | 13 | 11 | - | - | - |
Вік членів педагогічного колективу
| Вік педагогічних працівників | ||||
до 30 років | 31–40 років | 41–50 років | 51–55 років | Більше 55 років | |
Кількість педагогічних працівників | 2 | 6 | 12 | 15 | 30 |
ІІІ. Рух учнів протягом 2019/2020 навчального року
Класи | Учнів на 05.09.19 | Прибуло | Вибуло | Учнів на 27.05. 2020 | Не відвідували школу протягом 10 днів | Скоєно злочинів за 6 м. 2020 року | На обліку КМСД | |||
Кількість учнів | Надіслано подань | |||||||||
ССД | КМСД | поліцію | ||||||||
1 | 134 | 3 | 4 | 133 |
|
|
|
|
|
|
2 | 148 | 1 | 4 | 145 |
|
|
|
|
|
|
3 | 124 | 0 | 5 | 119 |
|
|
|
|
|
|
4 | 119 | 1 | 3 | 117 |
|
|
|
|
|
|
1-4 | 525 | 5 | 16 | 514 |
|
|
|
|
|
|
5 | 122 | 2 | 5 | 119 |
|
|
|
|
|
|
6 | 99 | 0 | 6 | 93 |
|
|
|
|
|
|
7 | 105 | 4 | 3 | 106 |
|
|
|
|
|
|
8 | 93 | 0 | 5 | 88 |
|
|
|
|
|
|
9 | 91 | 0 | 1 | 90 |
|
|
|
|
|
|
5-9 | 510 | 6 | 20 | 496 |
|
|
|
|
|
|
10 | 48 | 1 | 0 | 49 |
|
|
|
|
|
|
11 | 59 | 0 | 1 | 58 |
|
|
|
|
|
|
10-11 | 107 | 1 | 1 | 107 |
|
|
|
|
|
|
Всього | 1142 | 12 | 37 | 1117 |
|
|
|
|
|
|
|
Кількість учнів та класів |
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 | Усього у навчальному закладі | |||||
Початкова школа | Основна школа | Старша школа | ||||
1–4 класи | 5–9 класи | 10–11 класи | 1–11 класи | |||
К-сть класів | К-сть учнів | К-сть класів | К-сть учнів | К-сть класів | К-сть учнів | |
17 | 514 | 17 | 496 | 4 | 107 | |
Усього класів школи: | 38 | |||||
Усього учнів школи: | 1117
| |||||
Середня наповнюваність: | 29,4 |
ІV. Медичне обслуговування :
- Медичний кабінет школи на 98% забезпечений матеріально-технічною базою та ліками.
- На 01.09.2019 року тільки 81 % учнів пройшли медичний огляд, решта учнів приносили довідки про медогляд до кінця жовтня.
- На 31.08.2019 року 100% працівників школи пройшли медичний огляд.
- Протягом навчального року були проведені лекції на оздоровчо-профілактичні теми.
V. Організація харчування учнів в навчальному закладі:
- 72 учнів пільгових категорій були забезпечені безкоштовним гарячим харчування;
- 71 учень – харчувалися за кошти батьків.
VI. Досягнення.
1. Учнів школи:
1.Саражинський Богдан - 10-А клас - І місце в 50 та 51 інтелектуальному Міжнародному конкурсі "50 слів" у загальному рейтингу, ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з хімії, ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з української мови та літератури, ІІ місце на ІІ етапі ВСУО з географії, ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з зарубіжної літератури, ІІ місце у ІХ мовно-літературному конкурсі ім. Т.Г. Шевченка;
2. Желтков Даніїл - 11-Б клас - І місце на ІІ етапі ВСУО з екології , І місце на І етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН з ветеринарії та зоотехнії,
3. Ярема Юлія - 10-А клас - І місце на ІІ етапі та ІІІ місце на ІІІ етапі ВСУО з астрономії;
4. Костенко Марія - 9-В клас - ІІ місце у Всеукраїнському юнацькому фестивалі "В об’єктиві натураліста - 2019" в номінації "Краща фоторобота" , ІІІ місце на І етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН з теоретичної фізики;
5. Тарасов Владислав - 11-А клас - ІІ місце на ІІ етапі ВСУО з математики;
6. Руденко Вероніка - 8-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з математики;
7. Сербін Марина - 4-А клас - ІІ місце в міському етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;
8. Олешко Максим – 9-Б клас – ІІІ місце на І етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН з ветеринарії та зоотехнії;
9. Харьков Ілля –7-Б клас, ІІІ місце у ІІ етапі ВУО з хімії;
10. Кімленко Софія - 5-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі Х міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка;
11. Коцюба Анастасія – 10-А клас - ІІІ місце на І етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН з всесвітньої історії ;
12. Дрозденко Владислав - 9-В клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з технічної праці;
13. Мельник Дарина - 7-А клас - ІІ місце у міському конкурсі вокалістів "Музичний сонях";
14. Приймаченко Ілона 2 клас - ІІІ місце у міському конкурсі вокалістів "Музичний сонях";
15. Гончар Микола - 2 клас - ІІ місце у міському конкурсі вокалістів "Музичний сонях";
16. Артімонов Святослав - 8 клас - ІІІ місце у міському етапі обласного поетичного конкурсу "Зерна доброти";
17. Злочевський Богдан - 5-Г клас - ІІІ місце у міському етапі обласного поетичного конкурсу "Зерна доброти";
18. Кобринець Ангеліна - 5-В клас - ІІ місце у міському етапі обласного поетичного конкурсу "Зерна доброти";
19. Медвідь Ілля -10-Б клас - І місце у міському фотоконкурсі "Золота осінь" номінаціях "Флора і фауна", «Портрет»
20. Церковна Діана -5-В клас - І місце у міській виставці-конкурсі "Вітальна листівка";
21. Кобринець Ангеліна -5-В клас - ІІІ місце у міській виставці-конкурсі "Вітальна листівка", І місце у міського конкурсі самодіяльних поетів "До України серце прихилю", ІІ місце у конкурсі юних поетів та прозаїків "Напишу свої рядочки на осінньому листочку", ІІ місце у міському конкурсі читців-декламаторів на краще виконання творів Івана Франка "Великий Каменяр";
22. Чернух Анастасія - 9-Б клас - ІІІ місце у міському конкурсі читців-декламаторів на краще виконання творів Василя Стуса "Незламний лицар правди і свободи", ІІ місце у міському конкурсі читців-декламаторів на краще виконання творів Івана Франка "Великий Каменяр";
23. Козак Афіна -7-В клас - ІІ місце у конкурсі юних поетів та прозаїків "Напишу свої рядочки на осінньому листочку", дипломант міського конкурсу самодіяльних поетів "До України серце прихилю";
24. Мазур Максим -5-В клас - ІІ місце у конкурсі юних поетів та прозаїків "Напишу свої рядочки на осінньому листочку";
25. Борщ Оксана - 7-Г клас - І місце на І та ІІ етапах Всеукраїнського конкурсу "Український сувенір" (Ткач Н.М.).
- Команди школи:
1. ІІ місце в онлайн-конкурсі «Топографія» для роїв – учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – рій «Громовиця» (Клочко Іван, Саражинський Богдан, Руденко Альбіна)
3.Учителів школи:
1. Совенко В.В. - ІІІ місце у ХІХ обласному конкурсі робіт учнівської молоді "Топоніміка й історія освіти рідного краю", ІІ місце у міському етапі обласного поетичного конкурсу "Зерна доброти", ІІ місце на ІІ етапі ВСУО з географії, ІІ місце на ІІ етапі Х міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка, ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з української мови та літератури, ІІ місце в онлайн-конкурсі «Топографія» для роїв – учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»);
2. Поліщук Т.М. - ІІ місце у міському етапі обласного поетичного конкурсу "Зерна доброти";
3. Волошина М.А. - ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція";
4. Поліщук Т.М. - ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу присвяченого Шевченківським дням (номінація: Література);
5. Костенко Т.Д. - ІІ місце у Всеукраїнському юнацькому фестивалі "В об'єктиві натураліста - 2019" в номінації "Краща фоторобота";
6. Міщенко Н.О. - ІІ та ІІІ місця у міському конкурсі вокалістів "Музичний сонях"
7. Денисюк Н.В.- ІІІ місце у міському етапі обласного поетичного конкурсу "Зерна доброти";
8. Черниш О.М. - І місце у міському фотоконкурсі "Золота осінь", номінації "Флора і фауна", «Портрет»., ІІІ місце на ІІ етапі Х міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка;
9. Юрченко Н.М - ІІІ місце у міському конкурсі читців-декламаторів на краще виконання творів Василя Стуса "Незламний лицар правди і свободи";
10. Шаповал О.Г. – ІІ та ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з хімії;
11. Тимошенко К.Г. - ІІ та ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з математики;
12. Лукіянчук А.А. - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з зарубіжної літератури;
13. Грушник Б.В. - І місце на ІІ етапі та ІІІ місце на ІІІ етапі ВСУО з астрономії;
14. Злочевська Н.О. - І місце на ІІ етапі ВСУО з екології, І місце на І етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН з ветеринарії та зоотехнії,
15. Ткач Н.М. - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з технічної праці, І місце на І та ІІ етапах Всеукраїнського конкурсу "Український сувенір»;
16. Ольховська Л.В. - ІІ місце у конкурсі юних поетів та прозаїків "Напишу свої рядочки на осінньому листочку", І місце у міського конкурсі самодіяльних поетів "До України серце прихилю";
17. Романішина Т.О. - ІІІ місце на І етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН з ветеринарії та зоотехнії;
18. Рябушенко Т.В. - ІІІ місце на І етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН з всесвітньої історії
19. Мовчан Н.М. - ІІІ місце на І етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН з теоретичної фізики.
VII . Матеріально-технічне забезпечення:
Батьківські кошти:
Стіл кутовий – 2 шт.
Лави – 3 шт.
Стенд-вітрина – 1 шт.
Шафа-тумба- 1 шт.
Вогнегасники – 2 шт.
Стінка – 2 шт.
Документ камера – 1 шт.
Світильники (вхід/вихід) – 9 шт.
Дзвінок електричний – 2 шт.
Бойлер 50 літрів – 1 шт.
Подарунок школі:
М'ячі футбольні – 3 шт.
Бойлер – 1 шт.
Бюджетні кошти:
Парти учнівські ( 1-ші класи) – 150 шт.
Стільці – 150 шт.
Двері металеві – 1шт.
Двері міжкімнатні – 5 шт.
Двері металопластикові – 7 шт.
Шуруповерт, шліф машина, лобзик, електрорубанок – по 1 шт.
Газонокосарка – 1 шт.
Мийка кухонна – 2 шт.
Прожектори – 3 шт.
Плита електрична – 1 шт.
Духова шафа – 1 шт.
Ігрові набори для 1-х класів – 140 шт.
Сервісно-ресурсний центр: Комп'ютери – 11 шт
Інтерактивний комплекс – 2 шт.
Капітальні ремонти: ремонт фасаду, укладання тротуарної плитки на подвір'ї школи, влаштування пандусу.
Благодійний фонд «Зарічанський»:
На рахунку 3507 грн.