Зарахування до 1 класу!!!

26 трав. 2020
Керуючись наказом Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 23.04.2020 року №68 «Про внесення змін до наказу Управління освіти і науки від 16.10.2019 року № 159 «Про організаційні заходи щодо зарахування дітей до 1-11 класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності м. Білої Церкви на 2020/2021 навчальний рік» зі змінами від 30.03.2020 року» прийом документів для зарахування дітей до першого класу БЗШ №17 буде проводитись з 28 квітня до 31 травня 2020 року в електронній формі.......

Щодо прийому документів для зарахування дітей

до першого класу БЗШ №17

Керуючись наказом Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 23.04.2020 року №68 «Про внесення змін до наказу Управління освіти і науки від 16.10.2019 року № 159 «Про організаційні заходи щодо зарахування дітей до 1-11 класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності м. Білої Церкви на 2020/2021 навчальний рік» зі змінами від 30.03.2020 року» прийом документів для зарахування дітей до першого класу БЗШ №17 буде проводитись з 28 квітня до 31 травня 2020 року в ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ на сайті електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти відповідно до території обслуговування закладу та інших підстав першочергового зарахування, а саме: претенденти на зарахування є рідними братами або сестрами учнів або дітьми працівників  БЗШ №17.

Основні кроки реєстрації:

І спосіб - зареєструватись  на сайті електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти у         ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ

ІІ спосіб - надіслати документи на електронну адресу школи

1. Батьки, діти яких мають право на першочергового зарахування до БЗШ №17, в зазначений термін повинні надати       скановану копію     заяви,    зразок якої надається.

2. До заяви, для підтвердження права на першочергове зарахування, потрібно надати копію документа що підтверджує місце проживання дитини та копію свідоцтва про народження. Підтвердження навчання рідного брата чи сестри в БЗШ №17 не вимагається, у заяви досить вказати ПІБ та клас такого учня, якщо є в цьому потреба.

3. Всі копії подаються в форматі PDFКопії в інших форматах прийматись не будуть.

4. Наказ про зарахування буде оприлюднений на сайті школи 31 травня.

5. Після зняття карантинних обмежень та початку роботи школи для прийому відвідувачів, батьки зарахованих першокласників повинні надати для перевірки оригінали всіх надісланих копій та заповнити заяву про згоду на обробку персональних даних.

6. Увага! Особи, що подали в електронному вигляді заяви та копії додатків до них несуть відповідальність за достовірність вказаних даних (територія проживання дитини, її вік, наявність братів, сестер серед учнів БЗШ №17). У разі не підтвердження даних в оригіналах документів учні будуть виключені зі школи.

7. 31 травня на сайті школи буде оприлюднена інформація про  наявність вільних місць в перших класах.  Прийом документів до 1 класу на вільні місця, за умови їх наявності, для майбутніх першокласників, які не зареєстровані за територією обслуговування закладу, буде проводитись з 01 по 04 червня 2020 року, з 05 по 12 червня 2020 року буде проведено жеребкування на вільні місця в 1 класах і зарахування цих учнів. Для жеребкування будуть запрошені заявники (за умовою дотримання ними карантинних обмежень).

Увага!!!!!!!   8. Для подачі документів необхідно створити архів папки з копіями заяви й інших документів та надіслати на адресу школи:    [email protected]

9.  Лист та папку називати прізвищем та ім’ям дитини.

Сучасна територія обслуговування БЗШ №17, згідно рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 08 жовтня 2019 року №724 «Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку й учнів», включає будинки:

вул. Академіка Вула

вул. Залузька