Діти єднають Україну!

21 січ. 2019
Від нині воєдино Зливаються століттями Відірвані одна від одної Частини єдиної України…

Такими слова в БЗШ № 17 розпочалося свято утворення єдиної (соборної) української держави. Саме 22 січні 1919 року був проголошений Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. У цей день нарешті століттями розірваний український народ злився воєдино.

Кожного року наша школа відзначає цей історичний день: учні вдягають святкові вишиванки, готують стіннівки, виступи, виховні години, поглиблюючись в історію об’єднання українських земель та створення нашої незалежної держави.

Наш ланцюжок дитячо-юнацького об’єднання «Шкільний дім», 2-11 класів, як символ єднання між народами, створений прагненням – бути єдиним,  незломним, сильним духом і вірою в щасливе, непохитне сьогоднішнє та майбутнє України.

І ми, покоління ХХІ століття, пишаємось своєю Батьківщиною, свято віримо в її процвітання та могутність, як великої незалежної держави.

Ми – єдині!

Ми- українці!