Андріївські вечорниці

13 груд. 2018
13 грудня у нашій школі учні 10-х класів відзначили чудове свято - день Святого Андрія Первозванного,який був одним з дванадцяти апостолів Христа, але на 13 грудня припадає й інше свято - народне молодіжне свято калити, тобто Зимового Сонця.

Цікаво, весело, провели вечорниці учні 10-А класу (кл.кер. тимошенко К.Г.). Готувалися до свята гуртом. Принесли сушені яблука, груші, вареники, пироги. Але найпочеснішою була Калита. Прикрасилиїї ягідками калити. Саме навколо неї і відбулося веселе обрядове дійство "кусання калити".

На вечорниці учні читали поезію стародавніх українських обрядів, співали народні пісні, проводили конкурс "Крупа на дотик" та інші.

Андріївські вечорниці надовго запам'ятаються, тому що вони ненадовго повертають нас в минуле нашої рідної країни.