Думи мої, думи мої...

6 бер. 2018
5 березня 2018 року у приміщенні центральної бібліотеки відбувся конкурс читців-декламаторів творчості Т. Г. Шевченка. Учні нашої школи підготували літературно-музичну композицію "Жіноча доля". Честь нашої школи захищали учні 9-10-х класів: Швидун Олена, Тарасов Владислав, Бондаренко Аліна, Котирло Каріна, Тарасенко Анна.

5 березня 2018 року у приміщенні центральної бібліотеки відбувся конкурс читців-декламаторів творчості Т. Г. Шевченка. Учні нашої школи підготуаали літературно-музичну композицію "Жіноча доля". Честь нашої школи захищали учні 9-10-х класів: Швидун Олена, Тарасов Владислав, Бондаренко Аліна, Котирло Каріна, Тарасенко Анна. Присутніх вразили оригінальність задуму композиції, акторська гра учнів, вміння перевтілитися в образ, щирість та чистота подачі Тарасового слова.