Коли світ бачиться просторим і світлим…

6 квіт. 2017
Сучасній людині дуже легко загубитися у круговороті життя, і важко вибрати ціль, оскільки в нашому світі все змінюється дуже швидко. У дитинстві радість життя часто живе, як гостре переживання щастя. Коли проходить гостре переживання, радість життя заспокоюється, а світ бачиться просторим і світлим.

Щоб пережити щастя співтворчості учні БЗШ №17 взяли участь у проекті «Життя - безцінне». Цінності та радощі життя кожен з учасників побачив по-своєму. Багато учнів розкрили тему, намалювавши гармонію людини з природою – землею та небом, інші – сімейний затишок, а дехто – можливість займатися улюбленою справою.

Два тижні у школі панувала творча атмосфера. Школярі зрозуміли: для щастя потрібно просто твоє вміння і бажання наповнювати своє життя радістю.