Зустріч з героями

17 жовт. 2023
Зустріч з героями 05 жовтня учні нашого ліцею № 17 були активними глядачами документальної стрічки « Готові до супротиву. Фільм перший. 114-та бригада ТрО ЗСУ». У фільмі відображено кадри звільнення Київщини від окупантів, розповіді героїв про жахливі події повернули глядачів на початок 2022 року й активізували болісні спогади в пам` яті кожного.

Зустріч  з  героями

05 жовтня  учні нашого ліцею  № 17   були активними глядачами документальної стрічки «  Готові до супротиву. Фільм перший. 114-та бригада ТрО  ЗСУ».  У фільмі відображено кадри  звільнення Київщини від  окупантів,  розповіді героїв про жахливі події повернули глядачів на початок 2022 року й активізували болісні спогади  в  пам` яті кожного. Цікавим  та зворушливим  було знайомство  та  бесіда  з героєм,  який розповів різні історії  з цивільного життя  та великого бойового  досвіду. Боєць відповів на питання присутніх, зокрема дав надзвичайно важливі поради  для ройових   команд «Джури».   Гості  кіноклубу  розписали побажаннями  прапор  та  задонатили  за перегляд фільму кошти на потреби підрозділів  ППО.  Наш  рій «Грозові крила»  отримав  від гостя  заходу особливу  пам` ятку  про зустріч, а саме  -автограф  з  побажаннями.

Ми щиро вдячні сучасним  Одіссеям  за те, що ми можемо спати спокійно вночі, навчатись в день, знаючи, що наша безпека й життя в надійних , мужніх  та сміливих руках !

Ройова   «Грозові крила»                 С. Сидоренко