Зробимо наш ліцей і всю Україну квітучою !

29 лист. 2022
В Україні розпочався благодійний освітній проєкт Flowers4School від асоціації квітникового виробника Нідерландів та України. Він спрямований на озеленення українських шкіл і підтримку морального стану українських дітей. Учні 4 – А класу Білоцерківського ліцею №1 7 (вчитель Поляруш Л.В.) долучилися до цього цікавого проєкту.

Зробимо  наш  ліцей  і всю Україну квітучою !

В  Україні розпочався благодійний освітній проєкт   Flowers4School  від  асоціації квітникового виробника  Нідерландів  та України.  Він спрямований на озеленення українських шкіл і підтримку морального стану українських дітей.   Учні  4 – А класу Білоцерківського ліцею  №1 7 (вчитель Поляруш Л.В.) долучилися  до цього цікавого проєкту. Ініціатором  і організатором заходу стала людина, яка неймовірно любить квіти і знає про них все, – це  мама Костенко Наталія Анатоліївна. Саме вона надіслала заявку на участь у проєкті  і завдяки  їй школа  отримала безкоштовно цибулини тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, лілій.  Реалізували ініціативу учні 4-А класу та небайдужі батьки.  Зібралися  на шкільному подвір` ї.  Наталія Анатоліївна розповіла дітям про цибулинні квіти, про те, як правильно їх висаджувати. І робота закипіла !  Цей день запам` ятається дітям надовго.  Адже, не дивлячись на холодну погоду, всім було весело та цікаво. Діти отримали багато нової інформації і з користю провели час. У нашій країні війна…   Психологічний стан дітей нестабільний. А спільна праця позитивно впливає на дітей, розвиває почуття любові до землі, до рідної України !    З нетерпінням чекають усі мирної весни,щоб милуватися  пишним  цвітінням  першоцвітів !  Зробимо нашу школу і всю Україну квітучою !    Це буде гарно, квітково, різнокольорово!