На варті миру

6 груд. 2021
6 грудня 2021року українці відзначають державне свято - 30-річчя Збройних Сил України. Збройні Сили – це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, гарантія державного суверенітету. Сьогодні ми , вихованці БЗШ №17, вітаємо усіх воїнів, а надто тих, хто захищає східні рубежі нашої країни.

На варті  миру

6 грудня 2021року  українці  відзначають державне свято - 30-річчя Збройних Сил України.  Збройні Сили – це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, гарантія державного суверенітету. Сьогодні ми , вихованці БЗШ №17, вітаємо усіх воїнів, а надто тих, хто захищає східні рубежі нашої країни. Особливе вітання нашим землякам - 72-ій  механізованій бригаді «Хоробрим хлопцям,відважному війську».Їх вітає рій «Громовиця» (старша група,ройовий Строкань Богдан).

До свята учні  7-х класів  підготували військово-спортивні змагання: «А ну-мо, хлопці!» (вчитель Пилипенко В.П.). В конкурсі взяли участь  рої:  «Кажани» (7-А), «Волоцюги» (7-Б), «Котигорошки» (7-В),   «Залізні вовки»  (7-Г).Журі (рій «Громовиця») підвело підсумки конкурсних змагань. Переможцем конкурсу став рій «Котигорошки» (7-В), друге місце посіли «Залізні вовки» (7-Г), третє – «Волоцюги» (7-Б),четверте – «Кажани» (7-А).   Учні 2-4-х класів приготували малюнки на військову тему для воїнів. Класні керівники провели уроки мужності  на тему «На варті миру».В шкільній  бібліотеці оформлена тематична виставка «Ми – щит і меч твій, Україно!»

Ми низько вклоняємось подвигу тих, хто віддав своє життя за Україну, та всім тим, хто несе військову службу в зоні ООС, за відданість українській державі, за незламну силу волі та безстрашність!

Слава Україні!  З Днем Збройних Сил України!