Зустріч з історичним минулим

15 черв. 2021

Зустріч з історичним минулим

Формувати молоде покоління можуть лише люди з активною громадянською позицією. Саме таким є педагогічний колектив Білоцерківської загальноосвітньої школи № 17, який глибше ознайомився з давньою історією рідного міста, а саме «дитинцем» - сучасною церквою на Замковій горі, біля пам ятника Ярославу Мудрому. Це насправді унікальне, загадкове місце, історія якого поринає у далеке ХІІІ століття. Історія Замкової гори охопила не одне тисячоліття, і сьогодні важко уявити, скільки подій воно «бачило». Екскурсовод Ткач Олена цікаво розповіла про прадавню історію нашого міста та його назву, події, які відбувались у боротьбі за землю, і, головне, про легендарну білу церкву, яка вистояла у віках. Архіологічні розкопки, які проводились під час будівництва сучасної церкви, підтвердили легенду про виникнення Білої Церкви та запеклі бої на Замковій горі. Ці історичні події продемонстрували важливість нашого міста як форпосту Київської держави. Така зустріч з минулим рідного міста викликає почуття гордості за нашу батьківщину.