Увага! Дистанційне навчання!

1 лист. 2020
Шановні учасники освітнього процесу! Відповідно до рішення комісії ТЕБ іНС Білоцерківської міської ради з 02 листопада 2020 року на заняття в школу виходять лише 1-4 класи, а 5-11 класи працюватимуть дистанційно за розкладом навчального закладу, затвердженим у вересні 2020 року.

Шановні  учасники освітнього процесу! Відповідно до рішення комісії ТЕБ іНС Білоцерківської міської ради з 02 листопада 2020 року на заняття в школу виходять лише 1-4 класи, а 5-11 класи працюватимуть дистанційно за розкладом навчального закладу, затвердженим у вересні 2020 року.

Адміністрація школи звертається з проханням до батьків: взяти під контроль місце перебування своїх дітей під час дистанційного навчання, контролювати дотримання ними протиепідемічних заходів, використання засобів індивідуального захисту та максимальне обмеження контактів;  сприяти   участі дитини у дистанційному навчанні.

Дякуємо за співпрацю, взаємодопомогу і розуміння.

З повагою адміністрація школи