Шкільна виставка-конкурс «Паперова країна»

20 жовт. 2020
В школі (БЗШ N 17) відбулась шкільна виставка-конкурс дитячих робіт «Паперова країна», у якій взяли участь учні 1-4 класів. Журі визначило кращі роботи: Андрійчук Ельвіра ( 2-А) «Симфонія життя», Miщенко Анна (2-A) «Зелені кучері весни», Костина Владислав (2-Г) «Три богатирі», Фурман Павло (2-Г) «Посмішка осені», Mітлицький Дмитро (3-B) «Дари осені».

Шкільна виставка-конкурс «Паперова країна»

В школі (БЗШ Ne17) відбулась шкільна виставка-конкурс дитячих робіт «Паперова країна», у якій взяли участь учні 1-4 класів. Журі визначило кращі роботи: Андрійчук Ельвіра ( 2-А) «Симфонія життя», Miщенко Анна (2-A) «Зелені кучері весни», Костина Владислав (2-Г) «Три богатирі», Фурман Павло (2-Г) «Посмішка осені», Mітлицький Дмитро (3-B) «Дари осені».

Представлені роботи учнів 1-4 класів показали творчі здібності дітей, винахідливість, уяву, фантазію. Кожна робота індивідуальна та

неповторна, наповнена натхненням та душею її авторів. За результатами кращі роботи будуть надіслані на міський конкурс, який проводиться Центром науково-технічної творчості  Білоцерківської міської ради.