«У мій Рідний край їде Святий Миколай»

21 груд. 2019

«У мій Рідний край їде Святий Миколай»

З великим нетерпінням  чекали цього дня і дорослі і малі. Адже День Святого Миколая – це день святкування та вшанування святого. За традицією, цієї ночі діти отримують подарунки і тому вірять у диво і вчаться у святого бути милосердними.

«Мир Вам!»  - з таким вітанням  звертався «Миколай» (учень 2-В класу) Гончар Микола до учнів класних колективів і педколективу та бажав всім здоровя, віри, надії і любові.

Святковий ранок для учнів 2-3 класу відкрили учні 2-В класу під керівництвом Поліщук Тамари Миколаївни. В святково прикрашеному залі зібрались учні, батьки, вчителі. Виступаючі читали вірші під музичний супровід, проводилась розважальна програма(вікторини, конкурси, пісні, тощо).

Миколай також прийшов на свято, адже всі чекали з нетерпінням подарунків. До дітей звернувся зі словами: « Любі друзі. Щиро вас вітаю. І для кожного із вас гостинчика маю…»

Дітям він вручив подарунки, а деяким навіть грамоти.

І діти пообіцяли бути в наступному році вихованими, слухняними,  ввічливими, дружніми та гарно навчатись.

Цей день став справжнім святом для дітей школи!