Танці - це рух, а рух - це життя

3 трав. 2019
Танець - це життя. це почуття і емоції. Зокрема - це розповідь тілом. Рухи та емоції показують значно більше, ніж ми чуємо, значно більше, ніж ми звикли розуміти. Більш влучно хтось сказав, що "танець - це вірш, кожен рух якого є словом.

3 травня у школі відбувся фестиваль танцю. Учні 4-10 класів зібралися в актовому залі. Фестиваль відкрила Григор Світлана Степанівна. Вона привітала присутніх учасників. Ведучими фестивалю були президент школи, учень 10-Ю класу Снаговський Андрій та Григор Ліза, учениця 6-А класу. Діти виконували танці різних народів у яскравих сукнях демонстрували свою майстерність, адже танець-це перш за все, краса, політ руху, злиття з музикою. А головне - спосіб самовираження, спосіб показати себе. Найкращими були всі учасники. Особливо сподобались рок-н-рол, ламбада, хіп-хоп та інші.

Фестиваль у розпалі. Танцюють всі. Керівник танцювального гуртка Григор Світлана Степанівна підтримує вихованців радісною посмішкою. Це - незабутнє.