«Україна – це ми»

21 січ. 2019
З нагоди відзначення Дня Соборності України та з метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму учителі 4-х класів провели відеолекцію «Незабутні сторінки історії». Було наголошено, що соборність – це не тільки збирання етнічних земель, а й духовне об’єднання всього населення країни, допоки степами колосяться хліби, доки хвилі Дніпрові наповнюють Чорне море і небо лежить на Карпатах.

Учні малювали малюнки на тему «Майбутнє України – у наших руках», декламували вірші, об’єднувалися в живі «ланцюги єдності», взявши участь у флешмобі «Україна – це ми», та висловили бажання будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.