День Святого Миколая

19 груд. 2018
Найулюбленіше свято дітей – свято Миколая. Його святкують в Україні 19 грудня. Діти із нетерпіння чекають щедрого Миколая, пишуть йому листи, вивчають вірші, співають пісні. Святий Миколай щороку приходить у кожну хатину і обдаровує кожну дитину. Не залишилися без уваги Миколая і учні нашої школи, до яких він завітав напередодні свята.

Ранок школярів розпочався із привітання святого Миколая та його помічників ангелів, які заходили до кожного класу та вітали учнів школи. Крім цього, в школі відбувся святковий захід, на який були запрошені учні  1-4 класів. Вони переглянули виставу та творчі номери учнів школи, отримали гарні враження.

Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не  сваритися.
     Ще довго лунала пісня «Ой хто, хто Миколая любить», веселий сміх щасливих дітей. Діти дякували Миколаю за подарунки.