«Хай Ангел в День Святого Миколая вас від біди і зла оберігає»

22 груд. 2018
Учасники клубу «Волонтери» Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 взяли активну участь у волонтерській акції міста «Хай Ангел в День Святого Миколая вас від біди і зла оберігає».

Для  воїнів-захисників,  які   стоять  на  кордоні  нашої  країни,  учні  зібрали  солодощі,  продукти  харчування, написали  вітальні листи, малюнки, щоб передати тепло  душі  тим, хто  пильно  охороняє  наш  спокій.  І  в  ці  святкові новорічні  дні  вони  знали,  що  про них  пам’ятають.

За сприяння  начальника управління освіти і науки Білоцерківської міської ради   Петрика  Юрія  Федоровича 22 грудня було організовано  передачу  подарунків  волонтерам, які відправляються  в  зону бойових  дій.