«Вечорниці на Андрія» у 3-Г класі

13 груд. 2018
Здавна існувала у нашого народу чудова традиція – вечорниці. Так, 13 грудня відбулося народознавче свято у 3-Г класі «Вечорниці на Андрія». До свого родинного свята учні так наполегливо і старанно готувалися, що приємно здивували своїх батьків, які відкрили у своїх дітях нові таланти.

Як і на справжніх вечорницях, тут багато жартували, загадували загадки, змагалися у скоромовленні, співали веселих пісень.

Дуже сподобався дітям обряд кусання калити, яку охороняв пан Калитинський. Не всім вдалося, підстрибнувши, її вкусити, багатьом носи він вимазав сажею. Проте після свята кожен учень одержав з рук господині шматочок солодкої запашної калити.

Учні створили теплу, душевну, святкову атмосферу, яка ще раз нагадала нам про велич та красу українських звичаїв на обрядів.