Захоплюючі вихідні

8 груд. 2018
Учні 3-А та 3-Г класів відвідали фабрику ялинкових прикрас, де мали змогу подивитися на диво створення ялинкової іграшки від скляної палички до фантастично-розмальованого шедевру. Діти поринули у світ новорічної казки, яка не можлива без красуні-ялинки та різноманітних ялинкових прикрас.

Діти ознайомилися з усіма процесами виробництва: видування скляних форми, фарбування, сріблення, розпис і упаковка. У склодувному цеху учні спостерігали за тим, як зі скляної колби народжується новорічна іграшка. У цеху сріблення побачили, як за допомогою спеціального розчину прозорі ялинкові іграшки набувають дзеркального кольору. У художньому цеху талановиті художниці поділилися таємницями розпису ялинкових прикрас. Діти і самі отримали можливість розмалювати новорічну іграшку.

Далі ми вирушили до Музею іграшки у місті Києві. Основою музейного зібрання є унікальна колекція іграшок з 30-х років минулого століття і до сьогодення. Учні мали змогу побачити ці експонати, почути історію їх виникнення, дізнатися про народних умільців, які створюють ексклюзивні іграшки з природного матеріалу. Захоплює загальна кількість експонатів – понад 15 тисяч найменувань! Деякі з них: промислові іграшки 30-х-90-х рр. ХХ ст., неповторні авторські іграшки, єдине в Україні зібрання настільно-друкованих ігор, колекція української народної іграшки.

Музей викликав безсумнівний інтерес та захоплення у дітей, для яких світ іграшки є природнім, так і для дорослих, які мають змогу потрапити у дитинство.

Екскурсія надзвичайно сподобалася дітям, створила святковий настрій, залишила незабутні спогади про народження Новорічної казки.