Відкриття виставки «Новорічна композиція» в Центрі еколого-натуралістичної творчості

6 груд. 2018
За вікном перші зимові дні. Усе довкола вкрито білим, пухнастим снігом. Зима надихає, сповнює бажанням творити, дарує святковий настрій. Саме в такий – сповнений святкового настрою день – 5 грудня 2018 року в приміщенні Центру еколого-натуралістичної творчості відбулося відкриття виставки «Новорічна композиція» та нагородження переможців міського етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

Гостями заходу стали начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Федорович Петрик та начальник відділу позашкільної та виховної роботи управління освіти і науки Лариса Олексіївна Щербань, які нагородили понад 50 переможців грамотами управління освіти і науки Білоцерківської міської ради та Центру еколого-натуралістичної творчості. Серед переможців є і учні нашої школи:

ІІІ місце - Юхно Дарина, Педан Вікторія, Боклажук Альона (кер. Волошина М.А., Мітлицька В.В.)

ІІІ місце - Костенко Марія (кер. Піщанська-Троцька В.А.)

Бажаємо вам і надалі гарних успіхів!