Твори добро!

3 груд. 2018
Ось і збігає час, відведений для 2018 року. Ніби вчора ми зустрічали весну, чекали літечка, раділи осені. А нині вже стоїмо на порозі грудневих свят. Одним з них, особливим, є 19 грудня – день Святого Миколая. Святий отець Миколай здавна користувався великою пошаною нашого народу. Тому 3 грудня 2018 року учні 1-11 класів БЗШ №17 розпочали благодійну ярмарку, присвячену Святому Миколаю.

Святково прибрані столи з солодощами, цукерками, соковитими напоями та радісними обличчями дітей, які пригощають бажаючих, запрошують до столу.

Виручені кошти будуть використані на солодкі вітання для воїнів, які захищають наші кордони та для учнів нашої школи, сім'ї  яких потрапили у складні життєві обставини.

В акції «Хай Ангел в день Святого Миколая вас від біди і зла оберігає» всі повинні бути щасливими. І ті, що роблять подарунки, і ті, кому їх роблять. Бо найбільше щастя в житті – це робити добро!