Наша гордість!

25 жовт. 2018
25 жовтня у Білоцерківській спеціалізованій школі №1 був проведений відбірковий етап профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу " Обери майбутнє" серед учнівських команд нашого міста. Програма виступу складалася з 3-ох конкурсів: "Візитівка", музичний конкурс "Реклама професій", конкурс капітанів.

Команда нашої школи мала назву "Зроблено дівчатами!". Так, дівчатами 9-А класу, а саме: Бойчук Тетяною, Шевчук Анастасією, Федоренко Кариною, Врублевською Оленою, Яремою Юлією, Омельченко Софією, Сагдєєвою Софією була складена програма до конкурсних завдань.

Вони показали перелік професій відповідно профорієнтаційної тематики та обгрунтованого вибору професії з урахуванням потреб ринку праці на сучасному етапі.

Надзвичайно цікаво, весело команда продемонструвала конкурс "Реклама професій" із використанням музики роликових зйомок. Капітан команди Бойчук Тетяна дуже хвилювалася, але достойно трималася у бліц-турнірі капітанів по обміну жартами на тему певної професії.

Жюрі оцінило команду дівчат за 10-ти бальною шкалою та оголосило почесне 5 місце.

Ми вітаємо дівчат з таким результатом і бажаємо їм натхнення, творчих успіхів і надалі! Ви-молодці!