Конкурс "Ми роду козацького діти"

16 жовт. 2018
16 жовтня відбувся міський конкурс "Ми роду козацького діти", у якому брали участь учні нашої школи.

Ведучим цього заходу був президент нашої школи - Андрій Снаговський. Козак, який був представником на цьому конкурсі - Якубівський Владислав, учень 10-Б класу. Група підтримки, яка допомагала нашому козаку з візиткою і виконанням пісні: учні 10-А і 10-Б класів.

Конкурс "Ми роду козацького діти" включав 5 епатів: 1. Візитка самого козака. 2. Силові вправи, де Владислав показав гідний результат. 3. Арм-реслінг. 4. Виконання української народної пісні "Розпрягайте, хлопці, коней". 5. Народний танець "Гопак".

У результаті всі учасники отримали гарний настрій та бажання працювати на весь навчальний рік!