Героїв стежина від батька до сина

20 жовт. 2018
Учні 3 - А класу відвідали майстер-клас з виготовлення національно-патріотичних листівок у бібліотеці №4

14 жовтня вся Україна відзначає свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке в нашій державі вважається Днем українського козацтва та Днем захисника України.

Аби підтримати бойовий дух захисників, які перебувають в зоні АТО та привітати зі святом,  працівники бібліотеки №4 провели для учнів 3 - А класу майстер-клас з виготовлення національно-патріотичних листівок. Листівки з привітаннями бібліотекарі передали члену Правління Асоціації учасників бойових дій та учасників АТО Гніушевичу Миколі Григоровичу.

Ми свято віримо, що дуже скоро настане той світлий день, коли нам усім усміхнеться Перемога, а все зло назавжди зникне, навіки покине нашу державу, в якій нам жити, яка сміливо зможе назвати себе послідовниками козацького роду – українцями.

Дякуємо працівникам бібліотеки №4 за цікавий майстер-клас!