«Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам`ять»

26 квіт. 2024
«Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам`ять» Щорічно, в квітні, ми згадуємо трагедію, яка перевернула світ. 26 квітня виповнюється 38 років із дня аварії на Чорнобильській АЕС. Це була одна з найстрашніших катастроф, яка залишила глибокий слід у серцях не лише тих, хто пережив її безпосередньо, а й у кожного, хто знає її історію. З метою вшанування пам`яті героїв Чорнобиля, класні колективи учнівського самоврядування провели ряд заходів в 1-11-х класах. Комісія «Феміда» підготувала і провела інформаційні хвилинки на тему: «Чорнобиль-трагедія, подвиг, пам` ять».

«Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам`ять»

Щорічно, в квітні, ми згадуємо трагедію, яка перевернула світ.

26 квітня виповнюється 38 років із дня аварії на Чорнобильській АЕС. Це була одна з найстрашніших катастроф, яка залишила глибокий слід у серцях не лише тих, хто пережив її безпосередньо, а й у кожного, хто знає її історію. З метою вшанування пам`яті героїв  Чорнобиля, класні колективи учнівського самоврядування  провели  ряд заходів в  1-11-х класах. Комісія «Феміда» підготувала і провела інформаційні хвилинки на тему:  «Чорнобиль-трагедія, подвиг, пам` ять». Учні 7-А класу (класний керівник Кондріяненко С.М.) провели виховний захід «Година пам` яті до дня Чорнобиля». Вчителі  Сорока О.М. (1-В) та Поліщук Т.М.(2-В) підготували для дітей цікавий історичний матеріал про події чорнобильської трагедії. Під час інформаційних хвилинок класні керівники розповідали про причини та наслідки аварії, про героїчні дії ліквідаторів – пожежників, які рятували світ від ще більшої катастрофи, а також про важливість ядерної безпеки та відповідального ставлення до навколишнього середовища. Розповіді демонструвалися відеофільмом  «26 квітня – День Чорнобильської трагедії».