Змагання все ближче і ближче

12 квіт. 2024
Змагання все ближче і ближче З неймовірною швидкістю наближається районний етап змагань з черліденгу в рамках Всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч" і вже на наступному тижні шкільна команда нашого ліцею "Невгамовні дівчата" буде представляти Білоцерківську громаду на третьому етапі шкільних ліг.

Змагання все ближче і ближче

Тому підготовка до змагань у самому розпалі так як і весняна погода. Тому наші красуні-черлідерки суміщають приємне з корисним та проводять тренування на свіжому повітрі, одночасно насолоджуючись весняною красою, співом пташок, довгожданним теплом і свіжим повітрям. Також дівчатка не забувають знімати трендові веселі відео для проєкту "Пліч-о-пліч".

Учні та учениці, учителі та вчительки, батьківський колектив ліцею щиро вболівають за нашу команду і бажають успішно виступити на змаганнях!!!