"Подаруй щасливе дитинство тим, у кого війна його забрала"

23 бер. 2024
"Подаруй щасливе дитинство тим, у кого війна його забрала" Під таким гаслом 22 березня відбулась міська благодійна акція "Дитячий фронт", у якому взяли участь учні 1-11-х класів, учителі, батьківська спільнота нашого ліцею-гімназії № 17. Для дітей Запоріжжя і довколишніх прифронтових сіл наші волонтери зібрали іграшки, книги, канцтовари, одяг, смаколики, розмальовки, щоб підтримати діток у такий нелегкий для країни час.

"Подаруй щасливе дитинство тим, у кого війна його забрала"

Тримаймо волонтерський фронт, друзі, та впевнено крокуємо до Перемоги!