Пам’ять про нього житиме вічно

11 бер. 2024
09 березня 2024 року виповнюється 210 років від дня народження великого поета, художника, найславетнішого сина України Тараса Григоровича Шевченка. Учні 1-11 класів нашого ліцею активно готувалися до шевченківських свят та провели ряд заходів: малювали фрагменти віршів поета, декламували вірші. Учениця 10-Б класу Сидоренко Софія та учениця 9-Г Шкуренко Лілія були учасниками поетично-мистецького конкурсу «Шевченкове коло».

Пам’ять про нього житиме вічно

09 березня 2024 року виповнюється 210 років від дня народження великого поета, художника, найславетнішого сина України Тараса Григоровича Шевченка.  Учні  1-11 класів нашого ліцею активно готувалися до шевченківських свят та провели ряд заходів: малювали фрагменти віршів поета, декламували вірші. Учениця 10-Б класу Сидоренко Софія та учениця  9-Г Шкуренко Лілія були учасниками поетично-мистецького конкурсу «Шевченкове коло». Учні 9-Г класу та вокальний ансамбль  «Непосиди» під керівництвом Міщенко Н.О. провели інформаційну експрес-хвилинку присвячену Т.Г Шевченку. Ними була виконана пісня самого автора. Шевченкове слово в віках не старіє і житиме вічно в наших серцях.