Спортивне свято!

7 бер. 2024
07 березня в ліцеї №17 відбулось спортивне свято. В спортивному залі зібрались учні 4-6-х класів, які прийшли привітати переможців та призерів проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Присутні радо привітали команду волейболістів (керівник Бевз Л.К.), яка зайняла ІІ місце в змаганнях. Команда футзалістів (керівник Пилипенко В.П.) - ІІ місце. Найпочесніше місце у змаганні зайняла команда черліденгу «Невгамовні дівчата» (керівник Миронова Л.П.) - І місце.

Спортивне свято

07 березня  в ліцеї №17 відбулось спортивне свято. В спортивному залі зібрались учні 4-6-х класів, які прийшли привітати переможців та призерів проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Присутні радо привітали        команду волейболістів (керівник Бевз Л.К.), яка зайняла ІІ місце в змаганнях. Команда футзалістів (керівник  Пилипенко В.П.)  - ІІ місце. Найпочесніше  місце у змаганні зайняла команда черліденгу «Невгамовні дівчата» (керівник Миронова Л.П.) - І місце. Директор ліцею Грушник Б.В. привітав переможців, які гідно представляють наш навчальний заклад  на змаганнях різного рівня у різних видах спорту, та  вручив їм грамоти.

Вітаємо наших сміливих, рішучих, завзятих спортсменів!  Бажаємо подальших успіхів та перемог!