Шкільний етап з черліденгу завершено!

2 лют. 2024
2 лютого у ліцеї № 17 відбувся останній відбір до команди з черлідингу серед учнів 6 класів у межах І шкільного етапу всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч". Дівчатка продемонстрували свої вміння черлідера і найкращі претендентки увійшли до шкільної команди. Черліденг виховує лідерство і впевненість, командний дух, силу та витривалість, розвиває баланс та координацію і в цілому підтримує здоровий спосіб життя.

Команду сформовано!

Черліденг виховує лідерство і впевненість, командний дух, силу та витривалість, розвиває баланс та координацію і в цілому підтримує здоровий спосіб життя. Тому ми впевнені, що нашим дівчаткам робота в команді з черліденгу принесе користь і задоволення.

Попереду ще багато роботи на шляху до змагань, тому одразу починаємо тренування і підготовку до наступного етапу.